Poniedziałek, 6 grudnia 2021

imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

08.11.2017 21:59 | 0 komentarzy | (ak)

W Arenie Rafako ruszyła XVII edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej. Do rozgrywek zgłosiło się 40 zespołów, które przez kilka najbliższych miesięcy będzie walczyło o ligowe punkty. W pierwszych meczach padło 114 bramek, co zwiastuje bardzo ciekawą rywalizację. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wynik I kolejki (05.11.2017)

  • Cukiernia Gianni – Harpagany Staltech Au 0:5 (0:1)

Franciszek Heflinger, Damian Gawryluk, Łukasz Haras, Mateusz Grzesik, Damian Hareńczuk.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Harpagany Staltech Au135:0
2.PGF Agencja Kredytowa000:0
2.Bruki Trawiński000:0
2.Galactick Football000:0
2.Galaktikos000:0
2.Limfo-Med000:0
2.M&D Metallbau GmbH000:0
2.PRD-Kühn000:0
2.Salon Fryzjerski A&V000:0
10.Cukiernia Gianni100:5

Zapowiedź II kolejki (12.11.2017)

Harpagany Staltech Au – Bruki Trawiński (nd 19:00), Galactick Football – Cukiernia Gianni (nd 20:00), M&D Metallbau GmbH – PGF Agencja Kredytowa (nd 21:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (04/06.11.2017)

  • MAX-FIT Baborów – Naprzód Drewutnia 6:9 (4:4)

Radosław Rubczyński 4, Marcin Bogacki, Stefan Posacki – Kamil Koczor 3, Szymon Tiebler 2, Tomasz Tiebler, Patryk Moneta, Tomasz Hutny, Patryk Buchcik.

  • Willa Wiktoria Brenna – KWS Racibórz 6:6 (4:1)

Paweł Szelepa 2, Damian Herud, Jakub Moc, Dawid Marcinek, Michał Wilczek – Marcin Handziuk 2, Dawid Lindner 2, Michał Żok, Tomasz Klohsek.

  • Young Boys – Grotrans 3:1 (3:0)

Paweł Biedroń 2, Kamil Figura – Marek Fojcik.

  • Geodezja Geo-Punkt – HKS Błażejowice 5:5 (3:4)

Dawid Myśliwiec 2, Łukasz Zajda 2, Marek Grela – Patryk Borzucki 3, Mateusz Mikulski, Dawid Myśliwiec (samobójcza).

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Naprzód Drewutnia139:6
2.Young Boys133:1
3.KWS Racibórz116:6
3.Willa Wiktoria Brenna116:6
5.Geodezja Geo-Punkt115:5
5.HKS Błażejowice115:5
7.AMJ DachMig000:0
7.LSM-Sport000:0
9.Grotrans101:3
10.MAX-FIT Baborów106:9

Zapowiedź II kolejki (12/15.11.2017)

MAX-FIT Baborów – HKS Błażejowice (nd 18:00), AMJ DachMig – Young Boys (pn 20:00), Naprzód Drewutnia – Geodezja Geo-Punkt (śr 21:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (03/06.11.2017)

  • Delta-System Security – NTS Wypożyczalnia Samochodów 6:4 (2:2)

Daniel Mrozek 2, Piotr Płaczek, Marek Pielczyk, Szymon Śmieszek, Dariusz Antończyk – Grzegorz Wicha 2, Patryk Gurk, Dawid Małecki.

  • XYZ – Valor Team 7:5 (5:3)

Seweryn Rudnicki 2, Michał Jurecki 2, Dawid Migus, Kuba Telega, Rafał Płaszczyński – Wojciech Kowalowicz 4, Michał Kowalowicz.

  • Bruks Team – MOW Rudy 2:1 (1:0)

Mariusz Dembczyk 2 – Michał Małek.

  • Castorama Racibórz – Derkowski Auto Części 5:2 (1:2)

Grzegorz Borys 2, Mateusz Włodarczyk 2, Adam Urbiński – Michał Stajer 2.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Castorama Racibórz135:2
2.XYZ137:5
3.Delta-System Security136:4
4.Bruks Team132:1
5.Lepsi od nas000:0
5.Świry000:0
7.MOW Rudy101:2
8.Valor Team105:7
9.NTS Wypożyczalnia104:6
10.Derkowski Auto Części102:5

Zapowiedź II kolejki (12/15.11.2017)

Świry – Lepsi od nas (nd 17:00), Valor Team – MOW Rudy (śr 20:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (03/08.11.2017)

  • Centrum Ślubne Węgorowski – ŁU-BU-DU 0:12 (0:7)

Marcin Stasiowski 4, Szymon Maślanka 3, Filip Erynkwajt 2, Michał Grzesik, Robert Telma, Mateusz Rudek.

  • SRC Żuczki – Kornowac Team 0:5 (0:2)

Jakub Kopel 3, Dawid Burek, Dawid Cieślik.

  • Ubojnia Team Auuu – WIL-MET 1:6 (1:1)

Adrian Tomański – Mateusz Strzeduła 2, Marcin Neukirch 2, Paweł Przybyła, Tomasz Nowak.

  • Auto Serwis – Safer 4:8 (2:4)

Tomasz Lemiesz 3, Mateusz Gawron – Arkadiusz Klimaszka 3, Piotr Wieder 3, Michał Latoń 2.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁU-BU-DU1312:0
2.WIL-MET136:1
3.Kornowac Team135:0
4.Safer138:4
5.Borussia Adamowice000:0
5.Piękny Trawnik000:0
7.Auto Serwis104:8
8.Ubojnia Team Auuu101:6
9.SRC Żuczki100:5
10.Centrum Ślubne100:12

Zapowiedź II kolejki (12/13.11.2017)

Centrum Ślubne Węgorowski – Kornowac Team (nd 16:00), Piękny Trawnik – Borussia Adamowice (pn 19:00), Ubojnia Team Auuu – Safer (pn 21:00).