Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rusza Akademia Jazdy na Rolkach [ZAPOWIEDŹ]

Zajęcia będą prowadzić instruktorzy Stowarzyszenia Rolki Rybnik.

Rusza Akademia Jazdy na Rolkach [ZAPOWIEDŹ]

MOSiR Rybnik zaprasza na zajęcia, które odbywać się będą w Rybniku - Niedobczycach (sala przy ul. Górnośląska 108), gdzie będzie prowadzona, przez instruktorów Stowarzyszenia Rolki Rybnik, Akademia Jazdy na Rolkach dla początkujących. Jest ona przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-12 lat, obowiązują zapisy internetowe z ograniczoną liczbą miejsc.
Podczas zajęć będzie możliwość wypożyczenia rolek, kasków i ochraniaczy - jest ich jednak ograniczona liczba dlatego też w miarę możliwości organizatorzy proszą by pociechy posiadały już własny sprzęt. Udział w zajęciach jest możliwy tylko w kaskach i ochraniaczach.
Zajęcia prowadzone będą w niedziele w godzinach 15.00 - 16.30. Cykl zajęć został podzielony na 8 zajęć: 4 spotkania jeszcze w tym roku, a kolejne 4 w styczniu 2018 roku.
Po dokonaniu rejestracji TUTAJ należy oczekiwać potwierdzenia, po którym należy uiścić opłatę w wysokości 10,00 zł / os. za uczestnictwo w zajęciach. Opłatę można dokonać przelewem lub gotówką - szczegóły w regulaminie na stronie mosir.rybnik.pl.

Harmonogram zajęć:
26.11.2017 / 3.12.2017 / 10.12.2017 / 17.12.2017 /
- przerwa świąteczna
7.01.2017 / 14.01.2017 / 21.01.2017 / 28.01.2017.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].