Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trzy czerwone kartki i porażka Orzepowic w Ochojcu [ZDJĘCIA]

W meczu Płomienia Ochojec z Zuchem Orzepowice emocji nie brakowało. 

Trzy czerwone kartki i porażka Orzepowic w Ochojcu [ZDJĘCIA]
Fot. Paweł Wengerski

Zaległy mecz 13. kolejki A klasy podokręgu Rybnik rozegrały ekipy Płomienia Ochojec i Zucha Orzepowice. Faworytem tej potyczki byli gospodarze z Ochojca. W pierwszej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Arystydes Pachucy i miejscowi prowadzili 2:0. Po zmianie stron, w 48. minucie drugą żółtą kartkę obejrzał Tomasz Berger i goście grali w dziesiątkę. Mimo to, udało im się zdobyć bramkę kontaktową. W 83. minucie do siatki trafił Radosław Chrószcz. Końcówka spotkania była emocjonująca, ale nie z powodu bramek, a dwóch kolejnych czerwonych kartek dla piłkarzy Zucha. Najpierw drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Dawid Pochcioł, a w doliczonym czasie, za faul – czerwień obejrzał także Chrószcz.
Ostatecznie Płomień wygrał 2:1 i zimę spędzi w fotelu wicelidera, Zuch jest 6. w ligowej tabeli. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

Płomień Ochojec – Zuch Orzepowice 2:1 (2:0)
Bramki
: Arystydes Pachucy (27., 32.) – Radosław Chrószcz (83.)

Płomień: Marcin Czok, Marcin Mazurek, Dawid Szlosarek, Daniel Broda, Paweł Kustra, Kacper Matuszewski, Jacek Szlosarek, Mariusz Szlosarek, Jakub Smołka, Daniel Bernacki, Arystydes Pachucy. Rezerwa: Daniel Piekorz, Robert Dajka.

Zuch: Kamil Filusz, Dawid Pochcioł, Kamil Tumula, Tomasz Berger, Krzysztof Cieślik, Artur Kręcisz, Kamil Sobik, Radosław Chrószcz, Andrzej Nowak, Dawid Szpot, Maciej Jaworek. Rezerwa: Kamil Pragnący, Marin Bober, Fabian Czarnecki, Radosław Kozik, Grzegorz Gańczorz, Mateusz Mitręga.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ghijk (46.134. * .103) 30.11.2017 08:17

Pierwszy gol to chyba samoboj byl... bramkorz Orzepowic bardzo mocnym punktem zespolu