Poniedziałek, 11 grudnia 2017

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

27.11.2017 21:56 | 0 komentarzy | (ak)

Od piątku do poniedziałku Arena Rafako była miejscem 17 kolejnych spotkań HLPN. Wśród najlepszych ekip na samym szczycie zadomowiły się Harpagany Staltech Au, natomiast jeden poziom niżej przoduje Instal-Tech. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (25/26.11.2017)

  • Galactick Football – Salon Fryzjerski A&V 1:5 (0:2)

Mateusz Trzeciak – Bartosz Remień 2, Kamil Łątkowski, Artur Potaczek, Patryk Podstawka.

  • Harpagany Staltech Au – PGF Agencja Kredytowa 5:1 (0:0)

Konrad Fedyn, Damian Hareńczuk, Franciszek Heflinger, Łukasz Haras, Wojciech Sochacki – Przemysław Stebel.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Harpagany Staltech Au41221:3
2.Galaktikos138:2
3.Salon Fryzjerski A&V135:1
4.Galactick Football2310:7
5.PGF Agencja Kredytowa237:9
6.PRD-Kühn000:0
7.M&D Metallbau GmbH104:6
8.Bruki Trawiński203:10
9.Limfo-Med101:9
10.Cukiernia Gianni202:14

Zapowiedź V kolejki (01/03.12.2017)

Salon Fryzjerski A&V – Bruki Trawiński (pt 20:30), M&D Metallbau GmbH – PRD-Kühn (sb 20:30), Galaktikos – Cukiernia Gianni (nd 21:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (24/27.11.2017)

  • HKS Błażejowice – Young Boys 3:9 (0:5)

Tobiasz Wiesiołek, Patryk Borzucki, Mateusz Mikulski – Michał Płowucha 3, Szymon Niedziela 2, Paweł Biedroń 2, Jakub Wiciński, Kacper Ziemkiewicz.

  • Geodezja Geo-Punkt – Willa Wiktoria Brenna 3:4 (1:1)

Jacek Świerczyński 2, Dawid Myśliwiec – Michał Krutki 2, Damian Herud 2.

  • Instal-Tech – Grotrans 10:1 (5:1)

Patryk Buchcik 4, Szymon Tiebler 2, Tomasz Hutny 2, Patryk Moneta, Denis Grud – Mateusz Pieruszka.

  • MAX-FIT Baborów – KWS Racibórz 5:6 (2:3)

Marcin Bogacki 3, Jakub Piecha, Natan Skraba – Patryk Pawęski 2, Michał Żok, Tomasz Klohsek, Krzysztof Talik, Rafał Wasilewski (samobójcza).

  • AMJ DachMig – LSM-Sport 6:3 (2:2)

Marek Pytlik 3, Przemysław Psota 2, Stefan Pawlik – Marcin Cwik 2, Denis Abramczyk.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Instal-Tech41233:10
2.AMJ DachMig3921:7
3.Willa Wiktoria Brenna3715:12
4.Young Boys3613:7
5.Geodezja Geo-Punkt4415:22
6.KWS Racibórz3415:23
7.MAX-FIT Baborów3321:17
8.HKS Błażejowice4111:29
9.LSM-Sport206:11
10.Grotrans306:18

Zapowiedź V kolejki (01/06.12.2017)

LSM-Sport – MAX-FIT Baborów (pt 21:30), KWS Racibórz – Young Boys (pn 20:00), Instal-Tech – AMJ DachMig (śr 21:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (24/26.11.2017)

  • Castorama Racibórz – Delta-System Security 1:1 (1:0)

Adam Urbiński – Witold Nawaryński.

  • Świry – Valor Team 10:6 (5:3)

Marcin Franiczek 3, Artur Brzoska 2, Paweł Czogalla 2, Leszek Floriańczyk, Paweł Ruchała, Sebastian Cwik – Artur Leus 3, Wojciech Kowalowicz 2, Karol Kargul.

  • Lepsi od nas – XYZ 3:1 (1:1)

Robert Peterko 2, Artur Śniegoń – Łukasz Nieckarz.

  • NTS Wypożyczalnia Samochodów – MOW Rudy 3:9 (0:3)

Dawid Małecki 2, Patryk Gurk – Michał Małek 2, Sebastian Cieciora 2, Dawid Stysiak, Rafał Madej, Remigiusz Luterek, Klaudiusz Ciszek, Robert Gurk (samobójcza).

  • Derkowski Auto Części – Bruks Team 5:3 (3:2)

Sebastian Duda 2, Michał Radecki 2, Patryk Pytlik – Mariusz Dembczyk 3.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.MOW Rudy4930:9
2.Lepsi od nas266:3
3.XYZ3613:11
4.Castorama Racibórz246:3
5.Delta-System Security3410:10
6.Bruks Team348:9
7.Świry2312:9
8.Derkowski Auto Części337:17
9.NTS Wypożyczalnia3110:18
10.Valor Team3015:28

Zapowiedź V kolejki (02/06.12.2017)

Świry – Castorama Racibórz (sb 21:30), Valor Team – Derkowski Auto Części (pn 19:00), MOW Rudy – Lepsi od nas (śr 20:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (25/27.11.2017)

  • Auto Serwis – SRC Żuczki 9:0 (4:0)

Tomasz Lemiesz 4, Kamil Wieczorek, Mateusz Sowa, Mateusz Gawron, Rafał Niesłańczyk, Paweł Jamka (samobójcza).

  • Centrum Ślubne Węgorowski – Ubojnia Team Auuu 1:4 (1:1)

Marcin Rossa – Adrian Tomański 2, Arkadiusz Organiściak 2.

  • WIL-MET – ŁU-BU-DU 4:13 (2:6)

Paweł Przybyła, Mateusz Fas, Wojciech Rumpel, Daniel Szefler – Marcin Stasiowski 6, Szymon Maślanka 2, Robert Telma 2, Szymon Paskuda 2, Mateusz Strzeduła (samobójcza).

  • Kornowac Team – Piękny Trawnik 3:10 (1:4)

Jakub Gatnar, Dawid Cieślik, Bryan Wojtasik – Adam Jachim 2, Adam Walach 2, Adrian Himel 2, Mariusz Kopiec, Tomasz Wyrobek, Karol Grabiec, Sebastian Piksa.

  • Borussia Adamowice – Safer 2:7 (0:1)

Paweł Hajok, Marcin Frank – Arkadiusz Klimaszka 3, Michał Latoń, Denis Wszołek, Rafał Sbeczka, Szymon Michna.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik3924:7
2.ŁU-BU-DU2625:4
3.Auto Serwis3622:8
4.Safer3617:10
5.Kornowac Team3612:11
6.WIL-MET3616:16
7.Ubojnia Team Auuu369:9
8.Borussia Adamowice306:21
9.SRC Żuczki302:20
10.Centrum Ślubne402:29

Zapowiedź V kolejki (03/04.12.2017)

Ubojnia Team Auuu – ŁU-BU-DU (nd 20:00), Piękny Trawnik – Auto Serwis (pn 21:00).

Czytaj podobne