Poniedziałek, 11 grudnia 2017

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

06.12.2017 22:07 | 0 komentarzy | (ak)

Z każdym tygodniem rozgrywki HLPN są coraz ciekawsze. Od piątku do środy Arena Rafako była miejscem 11 kolejnych pojedynków, w których padło 97 bramek. Sprawdź bieżące wyniki, aktualne tabele oraz zapowiedzi najbliższych spotkań.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (01/03.12.2017)

  • Salon Fryzjerski A&V – Bruki Trawiński 13:2 (5:0)

Artur Potaczek 4, Łukasz Zapotoczny 2, Edward Kowalczyk 2, Jacek Trzeciak, Patryk Podstawka, Kamil Łątkowski, Kamil Szałkowski, Paweł Woniakowski – Jarosław Kowalski, Daniel Lechoszest.

  • M&D Metallbau GmbH – PRD-Kühn 2:3 (0:1)

Damian Krueger, Patryk Pundyk – Bartłomiej Socha 2, Mateusz Sitnik.

  • Galaktikos – Cukiernia Gianni 9:2 (5:0)

Kamil Elias 4, Sebastian Margeciok 2, Mateusz Kołodziejczyk, Krzysztof Seemann, Jarosław Marcisz – Mateusz Kocot, Wojciech Grabiniok.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Harpagany Staltech Au41221:3
2.Salon Fryzjerski A&V2618:3
3.Galaktikos2617:4
4.Galactick Football2310:7
5.PRD-Kühn133:2
6.PGF Agencja Kredytowa237:9
7.M&D Metallbau GmbH206:9
8.Limfo-Med101:9
9.Bruki Trawiński305:23
10.Cukiernia Gianni304:23

Zapowiedź VI kolejki (08/10.12.2017)

Bruki Trawiński – PRD-Kühn (pt 20:30), Salon Fryzjerski A&V – PGF Agencja Kredytowa (sb 21:00), Limfo-Med – M&D Metallbau GmbH (nd 19:00), Harpagany Staltech Au – Galactick Football (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (01/06.12.2017)

  • LSM-Sport – MAX-FIT Baborów 2:6 (0:3)

Marcin Cwik, Denis Abramczyk – Radosław Rubczyński 4, Jakub Piecha 2.

  • KWS Racibórz – Young Boys 1:4 (1:1)

Michał Żok – Szymon Niedziela 2, Paweł Biedroń, Jakub Wiciński.

  • Instal-Tech – AMJ DachMig 3:3 (3:2)

Patryk Buchcik 2, Tomasz Tiebler – Marek Pytlik 2, Stefan Pawlik.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Instal-Tech51336:13
2.AMJ DachMig41024:10
3.Young Boys4917:8
4.Willa Wiktoria Brenna3715:12
5.MAX-FIT Baborów4627:19
6.Geodezja Geo-Punkt4415:22
7.KWS Racibórz4416:27
8.HKS Błażejowice4111:29
9.LSM-Sport308:17
10.Grotrans306:18

Zapowiedź VI kolejki (10/13.12.2017)

Grotrans – Willa Wiktoria Brenna (nd 18:00), Instal-Tech – KWS Racibórz (śr 20:00), HKS Błażejowice – AMJ DachMig (śr 21:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (02/06.12.2017)

  • Świry – Castorama Racibórz 4:5 (4:3)

Paweł Czogalla, Rafał Bobrzik, Marcin Franiczek, Sebastian Cwik – Paweł Szewczyk 2, Jakub Pfeifer, Dawid Luda, Mateusz Włodarczyk.

  • Valor Team – Derkowski Auto Części 2:8 (0:4)

Michał Gacka, Wojciech Kowalowicz – Adam Bober 2, Michał Radecki 2, Patryk Pytlik, Sebastian Duda, Kamil Paruzel, Kamil Konefał (samobójcza).

  • MOW Rudy – Lepsi od nas 5:1 (2:0)

Michał Małek 3, Rafał Madej, Klaudiusz Ciszek – Robert Peterko.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.MOW Rudy51235:10
2.Castorama Racibórz3711:7
3.XYZ3613:11
4.Lepsi od nas367:8
5.Derkowski Auto Części4615:19
6.Delta-System Security3410:10
7.Bruks Team348:9
8.Świry3316:14
9.NTS Wypożyczalnia3110:18
10.Valor Team4017:36

Zapowiedź VI kolejki (10/11.12.2017)

XYZ – Castorama Racibórz (nd 14:00), Lepsi od nas – NTS Wypożyczalnia Samochodów (nd 15:00), Świry – Derkowski Auto Części (nd 16:00), Bruks Team – Valor Team (nd 21:00), MOW Rudy – Delta-System Security (pn 21:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (03/04.12.2017)

  • Ubojnia Team Auuu – ŁU-BU-DU 1:10 (1:4)

Paweł Maciąg – Szymon Maślanka 4, Filip Erynkwajt 2, Mateusz Rudek 2, Szymon Paskuda, Marcin Stasiowski.

  • Piękny Trawnik – Auto Serwis 5:6 (1:3)

Marcin Pawlisz 3, Tomasz Wyrobek 2 – Tomasz Lemiesz 4, Mateusz Gawron, Szymon Kubala.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁU-BU-DU3935:5
2.Piękny Trawnik4929:13
3.Auto Serwis4928:13
4.Safer3617:10
5.Kornowac Team3612:11
6.WIL-MET3616:16
7.Ubojnia Team Auuu4610:19
8.Borussia Adamowice306:21
9.SRC Żuczki302:20
10.Centrum Ślubne402:29

Zapowiedź VI kolejki (08/11.12.2017)

Safer – WIL-MET (pt 21:30), ŁU-BU-DU – Borussia Adamowice (nd 17:00), SRC Żuczki – Centrum Ślubne Węgorowski (pn 19:00), Auto Serwis – Kornowac Team (pn 20:00).

Czytaj podobne