imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Jastrzębski Węgiel z drugą wygraną w Lidze Mistrzów [ZDJĘCIA]

20.12.2017 15:00 | 0 komentarzy | pm

Znakomicie spisują się w najważniejszych klubowych rozgrywkach siatkarze z Jastrzębia.

Drugi mecz w Lidze Mistrzów mają za sobą siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Po inauguracyjnym zwycięstwie nad mistrzem Niemiec - Berlin Recycling Volleys 3:0, podopieczni Marka Lebedewa podejmowali wicemistrza Francji – Spacer’s Toulouse.
Pomarańczowi mecz z Francuzami rozpoczęli rewelacyjnie. Znakomicie w ataku spisywał się Hidalgo Oliva, w obronie brylował Popiwczak. To spowodowało, że Pomarańczowi w pierwszym secie rozgromili zespół z Toulousy do 10! Drugi i trzeci set była bardziej wyrównany, ale również przebiegał pod dyktando Pomarańczowych. Ostatecznie jastrzębianie wygrali cały mecz 3:0 i prowadzą w grupie D Ligi Mistrzów.
W połowie stycznie Jastrzębski pojedzie na mecz do Kazania, gdzie zagra z Kazaniem. Ta sama drużyna będzie rywalem podopiecznych Lebedewa 31 stycznia. Rewanż odbędzie się w Jastrzębiu.