środa, 21 sierpnia 2019

imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

27.12.2017 22:00 | 0 komentarzy | (ak)

Święta Bożego Narodzenia to czas kolędowania i biesiadowania, a dla niektórych także futsalowego grania. Od piątku do środy Arena Rafako była miejscem 15 bardzo ciekawych pojedynków HLPN. Sprawdź wyniki, aktualne tabele oraz zapowiedzi kolejnych spotkań.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (22/23.12.2017)

  • Salon Fryzjerski A&V – Limfo-Med 13:4 (7:2)

Sebastian Kapinos 3, Jacek Trzeciak 3, Paweł Woniakowski 2, Bartosz Remień 2, Patryk Podstawka 2, Kamil Łątkowski – Jarosław Rachwalski, Bartosz Winkler, Bartosz Trębacz, Adam Rutowicz.

  • Bruki Trawiński – PGF Agencja Kredytowa 7:7 (5:3)

Andrzej Durda 5, Mateusz Gąska, Michał Cieślak – Bartosz Jęczmionka 3, Przemysław Stebel 3, Błażej Dzierżawa.

  • M&D Metallbau GmbH – Galaktikos 3:3 (2:1)

Szymon Gardawski 2, Damian Krueger – Kamil Elias, Sebastian Margeciok, Damian Krueger (samobójcza).

  • Galactick Football – PRD-Kühn 2:3 (1:2)

Mateusz Trzeciak, Michał Rycka – Marcin Pawłowski, Paweł Kulczyk, Bartłomiej Socha.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Harpagany Staltech Au61828:8
2.Salon Fryzjerski A&V51242:14
3.PRD-Kühn41227:10
4.Galaktikos4723:11
5.M&D Metallbau GmbH5718:16
6.Galactick Football5624:18
7.PGF Agencja Kredytowa5422:32
8.Cukiernia Gianni417:26
9.Limfo-Med4110:31
10.Bruki Trawiński6119:54

Zapowiedź IX kolejki (29/30.12.2017)

M&D Metallbau GmbH – Bruki Trawiński (pt 20:00), Harpagany Staltech Au – Salon Fryzjerski A&V (pt 21:00), PGF Agencja Kredytowa – Galactick Football (sb 19:00), PRD-Kühn – Galaktikos (sb 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (23.12.2017)

  • Grotrans – HKS Błażejowice 10:6 (4:4)

Patrick Gwóźdź 5, Dominik Nowak 3, Marek Fojcik, Mateusz Mikulski (samobójcza) – Mateusz Mikulski 2, Aleksander Warzecha, Tobiasz Wiesiołek, Łukasz Lepiorz, Patryk Borzucki.

  • Young Boys – Geodezja Geo-Punkt 4:3 (2:2)

Szymon Niedziela, Michał Płowucha, Kacper Ziemkiewicz, Adam Bohonos (samobójcza) – Marek Grela 2, Konrad Świstowski.

  • KWS Racibórz – LSM-Sport 6:8 (1:3)

Marcin Handziuk 2, Patryk Pawęski 2, Dawid Lindner, Seweryn Grodzki – Norbert Lipicki 2, Denis Abramczyk 2, Kamil Nowak, Tomasz Czekała, Kamil Nowak, Kamil Biły.

  • Willa Wiktoria Brenna – MAX-FIT Baborów 1:3 (0:1)

Aleksander Modła – Marcin Bogacki 3.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Instal-Tech71952:19
2.MAX-FIT Baborów61241:23
3.Young Boys61224:18
4.Willa Wiktoria Brenna61124:19
5.AMJ DachMig61029:29
6.Geodezja Geo-Punkt6724:28
7.KWS Racibórz7729:45
8.HKS Błażejowice7528:44
9.LSM-Sport5318:29
10.Grotrans6318:33

Zapowiedź IX kolejki (30.12.2017/03.01.2018)

KWS Racibórz – HKS Błażejowice (sb 16:00), Instal-Tech – LSM-Sport (sb 17:00), MAX-FIT Baborów – Grotrans (sb 18:00), Geodezja Geo-Punkt – AMJ DachMig (śr 20:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (22/23.12.2017)

  • Valor Team – Lepsi od nas 0:14 (0:4)

Robert Peterko 5, Rafał Podleśny 4, Marcin Śniegoń 2, Rafał Juraszczyk, Krzysztof Janowicz, Adam Olczyk (samobójcza).

  • XYZ – NTS Wypożyczalnia Samochodów 4:4 (1:3)

Dawid Migus 3, Przemysław Szuścik – Mateusz Janik 3, Grzegorz Wicha.

  • Bruks Team – Castorama Racibórz 0:2 (0:0)

Grzegorz Borys 2.

  • Delta-System Security – Świry 5:8 (3:4)

Szymon Śmieszek 2, Piotr Płaczek 2, Adam Pielczyk – Marcin Franiczek 3, Leszek Floriańczyk 2, Marek Kołodziej, Sebastian Cwik, Aleksander Bobrzik.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.MOW Rudy71542:19
2.Castorama Racibórz51320:12
3.Lepsi od nas51225:11
4.XYZ61027:24
5.Świry5929:22
6.Derkowski Auto Części6722:28
7.Delta-System Security6523:27
8.Bruks Team448:11
9.NTS Wypożyczalnia5217:26
10.Valor Team5017:50

Zapowiedź IX kolejki (29/30.12.2017)

XYZ – Derkowski Auto Części (pt 17:00), Lepsi od nas – Delta-System Security (pt 18:00), NTS Wypożyczalnia Samochodów – Valor Team (pt 19:00), Świry – Bruks Team (sb 21:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (23/27.12.2017)

  • Kornowac Team – Ubojnia Team Auuu 4:3 (0:0)

Jakub Kopel 2, Jakub Gatnar, Dawid Burek – Kamil Ćwik 2, Bartosz Cholewa.

  • ŁU-BU-DU – Safer 10:4 (7:4)

Marcin Stasiowski 3, Szymon Maślanka 2, Filip Erynkwajt 2, Mateusz Rudek, Robert Telma, Marcin Wieder (samobójcza) – Piotr Wieder 3, Arkadiusz Klimaszka.

  • Centrum Ślubne Węgorowski – WIL-MET 0:2 (0:1)

Wojciech Rumpel, Daniel Szefler.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁU-BU-DU61863:13
2.Piękny Trawnik61544:15
3.Auto Serwis51232:14
4.WIL-MET51226:23
5.Safer6936:29
6.Kornowac Team6920:26
7.Ubojnia Team Auuu7618:31
8.Borussia Adamowice5311:34
9.Centrum Ślubne739:43
10.SRC Żuczki504:35

Zapowiedź IX kolejki (30.12.2017/03.01.2018)

Kornowac Team – Borussia Adamowice (sb 12:00), WIL-MET – SRC Żuczki (sb 13:00), Auto Serwis – Ubojnia Team Auuu (sb 14:00), Safer – Centrum Ślubne Węgorowski (sb 15:00), Piękny Trawnik – ŁU-BU-DU (śr 21:00).