Sobota, 20 października 2018

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

08.01.2018 21:54 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki XVII edycji HLPN wkroczyły w fazę, która rozstrzyga najważniejsze kwestie. PRD-Kühn objął fotel lidera i jednocześnie został głównym pretendentem do korony mistrzowskiej. Kilka spotkań zakończyło się sensacyjnie, co spowodowało szereg przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (05/07.01.2018)

  • Galactik Football – Galaktikos 4:7 (1:3)

Maciej Jędrzejewski 2, Rafał Chałupiński, Mateusz Trzeciak – Mateusz Kołodziejczyk 2, Krzysztof Seemann, Marcin Lukoszek, Kamil Elias, Sebastian Margeciok, Mateusz Trzeciak (samobójcza).

  • Harpagany Staltech Au – M&D Metallbau GmbH 1:5 (0:2)

Piotr Święty – Szymon Gardawski 2, Kamil Glenc, Damian Krueger, Marek Prusicki.

  • PRD-Kühn – Salon Fryzjerski A&V 8:4 (4:3)

Bartłomiej Sikorski 4, Adam Turkiewicz 2, Paweł Polak, Łukasz Reinhard – Kamil Łątkowski, Kamil Szałkowski, Paweł Woniakowski, Sebastian Kapinos.

  • Cukiernia Gianni – Bruki Trawiński 5:3 (2:1)

Mateusz Kocot 3, Sebastian Pytlarz, Wojciech Grabiniok – Andrzej Durda 2, Yevhen Hulevskyi.

  • Limfo-Med – PGF Agencja Kredytowa 2:5 (0:4)

Bartosz Winkler, Paweł Karczewski – Łukasz Musioł 2, Mateusz Kondziołka, Mateusz Bugdoł, Dominik Siedlaczek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.PRD-Kühn61838:15
2.Harpagany Staltech Au81831:17
3.Salon Fryzjerski A&V71550:24
4.M&D Metallbau GmbH71326:18
5.Galaktikos61031:18
6.PGF Agencja Kredytowa71034:37
7.Galactik Football7631:32
8.Cukiernia Gianni5412:29
9.Limfo-Med5112:36
10.Bruki Trawiński8123:62

Zapowiedź XI kolejki (12/14.01.2018)

PRD-Kühn – Limfo-Med (pt 20:30), Galaktikos – PGF Agencja Kredytowa (pt 21:30), Salon Fryzjerski A&V – Cukiernia Gianni (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (06/07.01.2018)

  • Grotrans – LSM-Sport 3:5 (1:3)

Rafał Wilczek 2, Marcin Wilczek – Kamil Biły 3, Kamil Nowak 2.

  • Willa Wiktoria Brenna – Young Boys 4:3 (1:2)

Damian Herud 2, Michał Krutki, Paweł Szelepa – Jakub Kowalczyk, Szymon Niedziela, Paweł Biedroń.

  • Geodezja Geo-Punkt – AMJ DachMig 6:4 (3:1)

Marek Grela 2, Dawid Myśliwiec, Tomasz Rogalski, Konrad Świstowski, Piotr Barlik – Stefan Pawlik 2, Marek Pytlik, Paweł Paprocki.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Instal-Tech82261:23
2.MAX-FIT Baborów71551:24
3.Willa Wiktoria Brenna71428:22
4.Young Boys71227:22
5.AMJ DachMig71033:35
6.Geodezja Geo-Punkt71030:32
7.HKS Błażejowice8833:46
8.KWS Racibórz8731:50
9.LSM-Sport7627:41
10.Grotrans8322:48

Zapowiedź XI kolejki (14.01.2018)

AMJ DachMig – Willa Wiktoria Brenna (nd 16:00), Geodezja Geo-Punkt – MAX-FIT Baborów (nd 17:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (06/08.01.2018)

  • NTS Wypożyczalnia Samochodów – Świry 2:3 (0:0)

Marcin Psota, Grzegorz Wicha – Rafał Bobrzik 2, Paweł Czogalla.

  • MOW Rudy – Castorama Racibórz 2:4 (0:1)

Sebastian Cieciora 2 – Grzegorz Szewczyk 2, Grzegorz Borys, Jakub Pfeifer.

  • Derkowski Auto Części – Lepsi od nas 8:5 (5:3)

Patryk Pytlik 6, Adam Bober 2 – Rafał Juraszczyk, Artur Śniegoń, Marcin Śniegoń, Krzysztof Janowicz, Rafał Podleśny.

  • Valor Team – Delta-System Security 0:19 (0:7)

Piotr Płaczek 6, Daniel Mrozek 5, Szymon Śmieszek 3, Marcin Tatara 2, Dariusz Antończyk 2, Marek Pielczyk.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Castorama Racibórz61624:14
2.MOW Rudy81544:23
3.Lepsi od nas71333:22
4.XYZ71334:26
5.Świry71236:31
6.Derkowski Auto Części81032:40
7.Delta-System Security8945:30
8.Bruks Team5715:15
9.NTS Wypożyczalnia7540:31
10.Valor Team7019:90

Zapowiedź XI kolejki (14.01.2018)

NTS Wypożyczalnia Samochodów – Castorama Racibórz (nd 18:00), Bruks Team – XYZ (nd 21:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (06/08.01.2018)

  • Borussia Adamowice – Centrum Ślubne Węgorowski 4:4 (1:2)

Paweł Grzybek 2, Paweł Hajok, Oliver Bobrzik – Łukasz Lisowski, Kamil Biela, Dominik Groński, Karol Frank (samobójcza).

  • Auto Serwis – WIL-MET 7:5 (4:2)

Tomasz Lemiesz 4, Kamil Wieczorek, Mateusz Gawron, Rafał Niesłańczyk – Marcin Neukirch 2, Daniel Szefler, Paweł Przybyła, Tomasz Nowak.

  • SRC Żuczki – ŁU-BU-DU 2:15 (2:8)

Patryk Fojcik, Robert Wywik – Marcin Stasiowski 3, Szymon Paskuda 3, Szymon Maślanka 3, Mateusz Rudek 2, Filip Erynkwajt 2, Adam Szczypka, Robert Telma.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁU-BU-DU82182:20
2.Auto Serwis71851:21
3.Piękny Trawnik71849:19
4.WIL-MET71535:32
5.Safer71241:31
6.Kornowac Team71228:31
7.Ubojnia Team Auuu8620:43
8.Borussia Adamowice7420:46
9.Centrum Ślubne9415:52
10.SRC Żuczki708:54

Zapowiedź XI kolejki (14.01.2018)

WIL-MET – Piękny Trawnik (nd 14:00), Kornowac Team – Safer (nd 15:00), ŁU-BU-DU – Auto Serwis (nd 19:00).