Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piłkarki z Rybnika nadal niepokonane [ZDJĘCIA]

Kolejne zwycięstwo mają na koncie podopieczne Remigiusza Danela. 

Piłkarki z Rybnika nadal niepokonane [ZDJĘCIA]
Fot. Paweł Wengerski

Piłkarki z Rybnika, które drugi rok z rzędu rywalizują w futsalowej ekstralidze, nadal pozostają niepokonane. Siódme spotkanie tegorocznego sezonu podopieczne Remigiusza Danela rozegrały w Katowicach z tamtejszymi Akademiczkami. Faworytem tej potyczki były rybniczanki i z tej roli wywiązały się znakomicie.
Od początku spotkania ton wydarzeniom na parkiecie nadawały zawodniczki TS ROW. Wynik spotkania otworzyła Patrycja Luty, zawodniczka AZS UŚ – trafiła jednak do swojej bramki i powodów do radości nie miała. Tych nie brakowało przyjezdnym po dwóch bramkach Agata Sobkowicz. Na przerwę obie ekipy schodziły więc przy prowadzeniu rybnickiego zespołu 3:0.
Po zmianie stron na boisku niewiele się zmieniło. Przewaga piłkarek Danela była jeszcze większa, co udokumentowały kolejnymi golami. Na listę strzelców wpisały się Edyta Botor, Magdalena Wojcik, Aneta Szymanowska i Marta Miś. Dodatkowo Aleksandra Knieszner poszła w ślady Luty i również zapisała na swoim koncie trafienie samobójcze. Honorową bramkę dla miejscowych zdobyła Natalia Wdowińska i mecz zakończył się ostatecznie wysoką wygraną TS ROW 8:1.
Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

AZS UŚ Katowice – TS ROW Rybnik 1:8 (0:3)
Bramki
: Wdowińska (29.) – Luty (7. sam.), Sobkowicz (13., 15.), Botor (25.), Wojcik (32.), Szymanowska (33.), Knieszner (33. sam.), Miś (39.)

ROW: Andżelika Dąbek, Aneta Szymanowska, Agata Sobkowicz, Magdalena Wojcik, Aleksandra Lizoń, Marta Kamińska, Liwia Garcarczyk, Edyta Botor, Daria Pluta, Anna Konkol, Żaneta Sobota, Dominika Rosak, Marta Miś, Sabina Cielanga.

AZS: Joanna Hejdysz, Magdalena Nagoda, Anna Dzida, Patrycja Luty, Natalia Wdowińska, Sylwia Kowalewska, Sylwia Ryszawy, Ewelina Zygan, Daria Latka, Aleksandra Knieszner, Marta Moćko, Monika Majcherkiewicz, Martyna Halupczok.

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.TS ROW Rybnik71739:11
2.Wanda Słomniczanka Słomniki61121:12
3.Rolnik B. Głogówek71021:20
4.ISD-AJD Częstochowa7717:28
5.AZS UJ Kraków6721:17
6.AZS UŚ Katowice7216:47

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].