Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Widenka: Chcemy pomóc Beniaminowi

Prezes czwartoligowego Dębu Gaszowice szykuje transfery do klubu. Chce także pomóc swojemu zawodnikowi i szuka rozwiązań.

Widenka: Chcemy pomóc Beniaminowi
Prezes Widenka (z lewej) w towarzystwie trenera Zdzisława Marszolika

Jak powiedział szef gaszowickiego klubu na chwilę obecną wygląda na to, że kadra będzie wzmocniona. - Ze strat to można odnotować odejście Michała Pieczki, który przeszedł na zasadzie definitywnego transferu do Pniówka Pawłowice. W jego miejsce przyjdzie Damian Gorzawski z ROW-u Rybnik. Jesteśmy na ostatniej prostej jeśli chodzi o roczne wypożyczenie tego zawodnika. Jest to młody chłopak, bardzo perspektywniczny. O czym już większość wie odchodzi od nas Paweł Kulczyk, który idzie grać do Niemiec. W jego miejsce najprawdopodobniej przyjdzie młody zawodnik z ROW-u, ale na razie nie możemy zdradzić nazwiska. Będzie to wzmocnienie na pozycji Pawła - powiedział prezes Widenka.

Dąb intensywnie szuka napastnika. - Wszystko ze względu na absencję naszego najlepszego snajpera Grzegorza Brózdy. Zawodnik jest po operacji oczu. Musimy znaleźć kogoś w alternatywie, bo Grzegorz będzie miał ponad 3 tygodnie pauzy. Szukamy, aż znajdziemy. Można się też zgłaszać i pisać CV - rzucił z uśmiechem szef Dębu Gaszowice.

Jak ocenił prezes jeśli uda się dograć wspomniane wyżej transfery, a do tego Dąb załatwi dobrej klasy napastnika, to Widence marzy się pierwsza czwórka w lidze. - Patrząc na to, że jesteśmy beniaminkiem, to nawet obecna dziewiąta pozycja jest zadowalająca - dodał.

Poza tym większych zmian w Gaszowicach nie ma. - Trener zostaje ten sam, kierownik i trener bramkarzy również... prezes chyba też - śmieje się Jacek Widenka.

Prezes wspomniał także o kontuzjowanym zawodniku Dębu - Beniaminie Pysznym, który latem nabawił się groźnej kontuzji - zerwania więzadła krzyżowego. - Staramy się mu pomóc. Potrzebujemy na jego operację około 12 tysięcy złotych. Nie jest łatwo zebrać taką kwotę, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Beniamin mógł znów grać w naszej drużynie - zakończył Widenka.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicQ5 (188.137. * .235) 04.02.2018 23:42

Takich mądrali jak Jakubczak jest wielu, ale ilu ludzi złoży sie by cokolwiek Beniamin dostał, to jest pytanie. Panie Jakubczak wszyscy na Pana liczą. Mamy nadzieje że nie tylko głupoty potrafisz wypisywać, ale tez coś dobrego zrobić.