Wtorek, 22 stycznia 2019

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

Pojedź do Berlina z Jastrzębskim Węglem

09.02.2018 14:34 | 0 komentarzy | kozz

Jastrzębski Węgiel staje przed szansą na awans do rundy play off Ligi Mistrzów. Spotkaniem, które prawdopodobnie zdecyduje o tym, kto znajdzie się w gronie dwunastu najlepszych drużyn w Europie, będzie wyjazdowy pojedynek ostatniej serii gier fazy grupowej z drużyną Berlin Recycling Volleys. Frapująco zapowiadające się starcie odbędzie się 28 lutego o godz. 20:00. 

Pojedź do Berlina z Jastrzębskim Węglem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak doskonale wiecie, jastrzębski klub zapisał znakomitą kartę w europejskich pucharach, dwukrotnie docierając do turniejów finałowych Ligi Mistrzów. We włoskim Bolzano w 2011 roku fantastyczna przygoda z Europą zakończyła się na 4. miejscu, ale w doborowym towarzystwie włoskiego hegemona Trentino BetClic i rosyjskich gigantów: Zenita Kazań oraz Dynama Moskwa o podium było piekielnie trudno. Sztuka ta udała się trzy lata później w Ankarze, gdzie jastrzębscy siatkarze po heroicznym boju pokonali ekipę z Kazania i sięgnęli po brązowe medale najbardziej prestiżowego z pucharów na Starym Kontynencie. Oprócz tych wybitnych osiągnięć, jastrzębski klub jeszcze trzy razy w swojej historii skutecznie uzyskiwał promocję do rundy pucharowej Ligi Mistrzów. Taka okazja nadarza się również w obecnej edycji CEV Champions League i trzeba zrobić wszystko, by ją wykorzystać.

Nie musimy Was przekonywać, jak ważne dla zespołu jest wsparcie z trybun. Głośny doping własnych fanów nie raz pomagał jastrzębskiej drużynie odwracać losy meczów i był czynnikiem, który przechylał szalę zwycięstwa na korzyść zespołu z Jastrzębia.

W związku z tym zarząd klubu podjął decyzję, że zapewni wam przejazd tam i z powrotem na mecz do Berlina i zabezpieczy wejściówki na to spotkanie. Wyjazd adresowany jest wyłącznie do osób dorosłych. Koszt wyjazdu (bilet na mecz, ubezpieczenie oraz transport) to 150 złotych. UWAGA! Pula biletów jest ograniczona.

W berlińskiej hali Max Schmeling Halle będziemy mieli zarezerwowany jeden sektor z miejscami przeznaczonymi wyłącznie dla fanów Pomarańczowych. Wyjazd sprzed jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej nastąpi w dniu meczu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6), czyli 28 lutego. Natomiast powrót nastąpi bezpośrednio po zakończeniu meczu. UWAGA! Pamiętajcie o zabraniu ze sobą na wyjazd ważnego dokumentu tożsamości – dowodu osobistego bądź paszportu.

Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 13 lutego w siedzibie jastrzębskiego klubu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) i będzie prowadzona w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:00 do wyczerpania puli. Przy zakupie biletu konieczne będzie podanie daty urodzenia.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku jakże udanej „Inwazji na Spodek” my oczekujemy od Was odpowiedniego stroju na mecz w klubowych barwach, kulturalnego zachowania w drodze do stolicy Niemiec i na miejscu, pozytywnego nastawienia, a przede wszystkim mocnego wsparcia z trybun w berlińskiej hali.

Liczymy na odzew z Waszej strony, a potem wspólnie ruszamy do Berlina po play off Ligi Mistrzów!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYJAZDU ZOSTANIE PODANY NA 3 DNI PRZED MECZEM.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla