Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwsza edycja halowego turnieju piłki nożnej Im. Zygfryda Kiermaszka

W dniu wczorajszym w hali sportowej Górnika Radlin odbył się I Halowy turniej im.Zygfryda Kiermaszka - Honorowego Prezesa MKP Odra Centrum. W zmaganiach wzięło udział 8 zespołów. 

Pierwsza edycja halowego turnieju piłki nożnej Im. Zygfryda Kiermaszka

Inauguracyjny turniej im. Zygfryda Kiermaszka stał na bardzo wysokim poziomie. Wzięli w nim udział zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi. Zwycięzcą I edycji zmagań została drużyna Naprzodu Rydułtowy. Drugie miejsce zajęła ekipa Górnika Radlin, a na ostatnim miejscu podium uplasowała się MKP Odra Centrum. 

Wręczono również nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników. Królem strzelców turnieju został Kacper Wojtczak (MKP Odra Centrum), który zdobył 10 bramek. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Jakub Rosiaka (Górnik Radlin). Najlepszym bramkarzem został Mikołaj Glacela (Naprzód Rydułtowy).

Turniej swoją obecnością zaszczyciła żona zmarłego w 2017 roku Zygfryda Kiermaszka. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawował Śl. Z.P.N.Podokręg Rybnik. 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].