Sobota, 15 maja 2021

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

RSS

Zimowa aura nie przeszkodziła w okazałym zwycięstwie Decoru Bełk [ZDJĘCIA]

24.02.2018 15:57 | 0 komentarzy | kozz

Na boisku ze sztuczną, a nawet śnieżną nawierzchnią w Dębieńsku lider czwartej ligi Decor Bełk zmierzył się z grającym w klasie okręgowej Orłem Mokre. Podopieczni trenera Jarosława Kupisa odnieśli bardzo wysokie zwycięstwo.

Zimowa aura nie przeszkodziła w okazałym zwycięstwie Decoru Bełk [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sobotni rywal Decoru dobrze prezentował się tylko przez kilka pierwszych minut. Później do głosu doszła drużyna z Bełku, która punktowała przeciwnika. Pierwszy do bramki trafił Dawid Semeniuk. Na 2:0 podwyższył Damian Olczak. Ten sam zawodnik strzelił na 3:0, a czwarta bramka padła po ładnej akcji, ale do siatki skierował ją zawodnik Orła. Do przerwy lider IV ligi prowadził 4:0. W drugiej połowie kolejne trafienia dołożyli Wojciech Rasek i Mateusz Gajek, którzy podwyższali kolejno na 5, 6, 7 i 8:0. Wynik na 9:0 ustalił Rafał Wybierek.

KS Decor Bełk - LKS Orzeł Mokre 9:0 (4:0)

Wojciech Rasek 2, Mateusz Gajek 2, Damian Olczak 2, Dawid Semeniuk, Rafał Wybierek, samobójcza.

Mecz przyszło rozegrać w zimowej aurze. Temperatura powietrza sięgała -5 st. C, a momentami nad boiskiem przechodziła śnieżyca. W meczu nie mogli zagrać Piotr Bysiec, Grzegorz Jasieczek i Łukasz Spórna, których zatrzymały obowiązki zawodowe. - Każde zwycięstwo cieszy, a szczególnie tak wysokie w bardzo trudnych warunkach boiskowych i atmosferycznych - powiedział trener Kupis.

Kolejne sparingi Decoru Bełk również w Dębieńsku w dwie kolejne soboty o godzinie 10.45. Najpierw z Pniówkiem Pawłowice, następnie z Szombierkami Bytom.