Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Racibórz wygrała z Jednością Jejkowice [ZDJĘCIA]

Piłkarze czwartoligowej Unii rozegrali ostatni sprawdzian przed zmaganiami o punkty. W Jejkowicach, na boisku z naturalną nawierzchnią, zespół Piotra Haudera wygrał 3:0.

Unia Racibórz wygrała z Jednością Jejkowice [ZDJĘCIA]

Za tydzień już mecz ligowy z Wilkami Wilcza, więc unici korzystając z bardzo dobrej pogody wyszli na jeszcze nie zieloną murawę, ale o naturalnym podłożu. Czwartoligowiec zaprezentował się poprawnie na tle zespołu z rybnickiej A klasy.

Wynik otworzył ofensywnie grający Jonatan Domin, przed przerwą podwyższył obrońca Mateusz Pientka, a wynik ustalił również grający w defensywie Marcin Mizia.

LKS Jedność Jejkowice - KS Unia Racibórz 0:3 (0:2)

Domin 21., Pientka 42., Mizia 73.

Skład Unii Racibórz:

  • I połowa: Pluta - Stępiński, Woniakowski, Pientka, Plewa - Chałupiński, Tront, Gałecki, Migus - Domin, Czerepak.
  • II połowa: Grycman - Wowra, Mizia, Łątkowski, Kowalczyk - Zapotoczny, Miąsik, Rajda, Kowalczyk - Kocot, Trzęsiński i Remień.
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].