Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 20.49: 103 133,34 zł
O 19.29 było 64 402,26 zł; o 18.40: 44 384,60 zł; o 17.20: 25 847,51 zł

Dąb Dębieńsko ugasił Żar z Szerokiej [ZDJĘCIA]

W XVII kolejce rybnickiej B klasy, Dąb Dębieńsko wysoko wygrał z Żarem Szeroka.

Dąb Dębieńsko ugasił Żar z Szerokiej [ZDJĘCIA]

Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie. Żar jeszcze przed upływem 30 minut zdołał wyrównać, ale na przerwę to Dąb schodził prowadząc 3:2. Po przerwie piłkarze z Dębieńska nie mieli sobie już równych i dołożyli jeszcze kolejne cztery trafienia, wygrywając ostatecznie 7:2.

Dąb Dębieńsko - Żar Szeroka 7:2 (3:2)

Paweł Dolaciński 6., Paweł Tomecki 9., 80., Patryk Wójcik 35., 51., Gabriel Bartoszek 61.-k., 77. - Paweł Drewczyński 21., Radosław Kasprzak. 28.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].