Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jerzy Halfar - człowiek orkiestra. Piłkarski związek opisuje trenera Naprzodu Borucin

Urodzony 3 kwietnia 1984 roku Jerzy Halfar w Naprzodzie Borucin jest „człowiekiem orkiestrą”.

Jerzy Halfar - człowiek orkiestra. Piłkarski związek opisuje trenera Naprzodu Borucin

- Zaczynałem w Unii Racibórz, a później występowałem w LKS Tworków i Rafako Racibórz, a obecnie jestem grającym trenerem Naprzodu Borucin, występującego w klasie okręgowej - mówi Jerzy Halfar. - Tam jestem także nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej, a do tego działam w klubie, bo jestem w zarządzie i często wyręczam prezesa Marka Ciemiengę, który ma firmę w Niemczech i dużo czasu spędza na wyjazdach. Konsultuję z nim decyzje, ale mam też zielone światło w podejmowaniu działań, które służą klubowi. Ponadto pierwszą kadencję działam w Podokręgu Racibórz i jestem członkiem zarządu oraz Wydziału Szkolenia. Podoba mi się ta możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłów, a fajnych pomysłów nam nie brakuje i staramy się je ralizować.

Więcej na stronie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach. Czytaj tutaj.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gej (78.31. * .67) 21.02.2024 13:37

no juras to jest sigma