SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Zdecydowana większość drużyn wybiegła wreszcie na lokalne boiska, by zainaugurować rozgrywki rundy wiosennej. Miejmy nadzieję, że przez najbliższe 3 miesiące będziemy mogli bez przeszkód emocjonować się walką o mistrzowskie punkty. Zapraszamy do lektury.
B klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVI kolejki (24/25.03.2018)
- Górki Śląskie – Jankowice 3:1 (1:0)
- Kuźnia Raciborska – Pawłów 5:1 (1:1)
- Ocice Racibórz – Czyżowice II 1:0 (1:0)
- Krzyżkowice – Ruda Kozielska 1:1 (1:1)
- Owsiszcze – Gamów 4:0 (2:0)
- Rogów II – Zabełków 1:0 (0:0)
- Nieboczowy – Rzuchów 5:0 (3:0)
- Adamowice – Markowice 1:3 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Górki Śląskie | 16 | 38 | 49:25 |
2. | Kuźnia Raciborska | 16 | 37 | 51:19 |
3. | Rogów II | 16 | 37 | 57:39 |
4. | Markowice | 16 | 34 | 45:24 |
5. | Pawłów | 16 | 33 | 47:29 |
6. | Adamowice | 16 | 27 | 45:38 |
7. | Nieboczowy | 16 | 25 | 42:23 |
8. | Ocice Racibórz | 16 | 21 | 30:37 |
9. | Krzyżkowice | 16 | 19 | 27:29 |
10. | Owsiszcze | 16 | 18 | 33:28 |
11. | Ruda Kozielska | 15 | 18 | 34:37 |
12. | Gamów | 16 | 13 | 22:45 |
13. | Zabełków | 16 | 11 | 20:37 |
14. | Rzuchów | 16 | 11 | 31:69 |
15. | Jankowice | 16 | 10 | 27:47 |
16. | Czyżowice II | 15 | 10 | 16:50 |
Zapowiedź XVII kolejki (31.03.2018)
Krzyżkowice – Owsiszcze (sb 13:00), Ruda Kozielska – Nieboczowy (sb 13:00), Rzuchów – Rogów II (sb 13:00), Zabełków – Górki Śląskie (sb 13:00), Jankowice – Kuźnia Raciborska (sb 13:00), Pawłów – Ocice Racibórz (sb 13:00), Czyżowice II – Adamowice (sb 13:00), Gamów – Markowice (sb 13:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XVIII kolejki (24/25.03.2018)
- Szeroka – Palowice 3:1 (1:0)
- Jankowice – Rogoźna 11:0 (3:0)
- Czuchów – Polaris Żory 4:0 (3:0)
- Mszana – Krostoszowice 2:0 (0:0)
- Niewiadom – Grabownia-Golejów 3:3 (1:1)
- Godów – Rowień 3:0 (2:0)
- Stanowice – Jastrzębie-Bzie 2:2 (2:2)
- Forteca Świerklany II – Dębieńsko 2:3 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Dębieńsko | 18 | 46 | 79:29 |
2. | Niewiadom | 17 | 37 | 56:28 |
3. | Czuchów | 17 | 34 | 67:40 |
4. | Rowień | 17 | 34 | 48:26 |
5. | Palowice | 17 | 33 | 49:26 |
6. | Mszana | 18 | 31 | 47:47 |
7. | Szeroka | 18 | 27 | 49:57 |
8. | Krostoszowice | 17 | 23 | 51:37 |
9. | Grabownia-Golejów | 17 | 23 | 48:35 |
10. | Godów | 17 | 23 | 32:31 |
11. | Jankowice | 17 | 22 | 40:30 |
12. | Stanowice | 17 | 18 | 30:60 |
13. | Polaris Żory | 17 | 14 | 27:62 |
14. | Forteca Świerklany II | 17 | 13 | 35:46 |
15. | Jastrzębie-Bzie | 18 | 11 | 29:63 |
16. | Rogoźna | 17 | 3 | 12:82 |
Zapowiedź zaległych meczów XVII kolejki (31.03.2018)
Grabownia-Golejów – Forteca Świerklany II (sb 14:00), Polaris Żory – Stanowice (sb 14:00), Krostoszowice – Niewiadom (sb 14:00), Rogoźna – Czuchów (sb 14:00), Palowice – Godów (sb 14:00), Rowień – Jankowice (sb 14:00).
C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 07.04.2018 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełsznica | 9 | 24 | 35:14 |
2. | Gorzyce II | 9 | 22 | 36:22 |
3. | Pstrążna | 9 | 17 | 26:16 |
4. | Olza | 9 | 14 | 20:17 |
5. | Babice | 9 | 13 | 26:23 |
6. | Płonia Racibórz | 9 | 13 | 23:23 |
7. | Dzimierz | 9 | 9 | 20:23 |
8. | Czernica II | 9 | 8 | 23:30 |
9. | Zawada II | 9 | 3 | 10:29 |
10. | Pszów II* | 9 | 5 | 13:35 |
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 07.04.2018 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bolesław | 9 | 27 | 28:8 |
2. | Grzegorzowice | 9 | 21 | 52:8 |
3. | Wojnowice | 9 | 21 | 40:13 |
4. | Cyprzanów | 9 | 18 | 37:11 |
5. | Tworków II | 9 | 12 | 14:25 |
6. | Rudnik | 9 | 11 | 24:31 |
7. | Owsiszcze II | 9 | 11 | 12:21 |
8. | Siedliska | 9 | 6 | 11:32 |
9. | Pietraszyn | 9 | 5 | 11:41 |
10. | Bojanów | 9 | 0 | 9:48 |
C klasa (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 07.04.2018 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Szczerbice | 9 | 24 | 36:15 |
2. | Kokoszyce | 9 | 22 | 34:7 |
3. | Zwonowice | 9 | 19 | 35:14 |
4. | Połomia II | 9 | 15 | 38:19 |
5. | Skrbeńsko | 9 | 11 | 28:30 |
6. | Kamień II | 9 | 8 | 17:29 |
7. | Rój | 9 | 7 | 18:29 |
8. | Chwałęcice | 9 | 7 | 15:52 |
9. | Kleszczów | 9 | 4 | 18:38 |
10. | Leszczyny* | 9 | 13 | 28:34 |
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
zagrają ci co płacą za wynajem czyli apn a mkp na bagienko grać
Oddajmy Połomi 3 pkt nie warto nawet wychodzić na boisko z
z tą ekipą A Czwarta liga gra swoje
Jedna i druga Odra w sobotę o 13, ciekawe jak się podzielą jednym boiskiem??