Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jonatan Domin zaprasza na mecz z MKS Lędziny [WIDEO]

W najbliższą sobotę o godzinie 13.00 na stadionie przy ulicy Srebrnej w Raciborzu rozegrany zostanie mecz XVIII kolejki piłkarskiej IV ligi pomiędzy piłkarzami Unii Racibórz, a MKS Lędziny. 

Jonatan Domin zaprasza na mecz z MKS Lędziny [WIDEO]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Materiał wideo:

Spotkanie ma duże znaczenie dla raciborskiej Unii, bo zmierzy się z ostatnią drużyną czwartej ligi. Zespół Piotra Haudera znajduje się niewiele wyżej od Lędzin, więc stawką meczu są bardzo cenne trzy punkty.

Unici w ostatnich dwóch meczach sięgnęli po komplet punktów. W zamykającym jesień meczu pokonali Drzewiarz Jasienica 3:2, a w otwierającym rozgrywki wiosenne wyjazdowym spotkaniu z GKS-em Radziechowy-Wieprz wygrali 2:0.

Raciborski zespół będzie chciał podtrzymać dobrą dyspozycję i przede wszystkim dopisać trzy oczka w ligowej tabeli. W pierwszym meczu tych drużyn w tym sezonie, w spotkaniu rozegranym w Lędzinach padł remis 1:1.

W materiale wideo na mecz zaprasza nowy napastnik Unii Racibórz - Jonatan Domin.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].