Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Po golu Jadacha, ŁKS miał stracha [ZDJĘCIA]

W piątek przy Harcerskiej rozegrano hit piłkarskiej II ligi. GKS 1962 Jastrzębie pokonał ŁKS Łódź po golu z rzutu karnego autorstwa Kamila Jadacha.

Po golu Jadacha, ŁKS miał stracha [ZDJĘCIA]

Mecz ułożył się pod gospodarzy. W 16. minucie rzut karny wykorzystał Kamil Jadach. Od tego momentu GKS cofnął się i nie pozwalał przyjezdnym na stwarzanie groźnych akcji. Mecz w dalszych fragmentach nie porywał, ale działo się na trybunach. Na Harcerską przybyła rekordowa w ostatnich latach widownia, byli również kibice gości. GKS 1962 dopisał w tabeli 3 punkty i ma już na ten moment 12 punktów przewagi nad drugim Radomiakiem Radom.

GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź 1:0 (1:0)

Kamil Jadach 16.-k.

GKS 1962: Grzegorz Drazik - Oskar Mazurkiewicz, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Dominik Kulawiak - Bartosz Semeniuk (90. Kacper Czajkowski), Bartosz Jaroszek, Damian Tront, Kamil Jadach (89. Ville Salmikivi), Farid Ali (66. Krzysztof Gancarczyk) - Daniel Szczepan (78. Wojciech Caniboł).

ŁKS: Michał Kołba - Paweł Pyciak, Maksymilian Rozwandowicz, Kamil Juraszek, Bartosz Widejko - Maciej Wolski, Przemysław Kocot, Tomasz Margol (46. Jewhen Radionow), Wojciech Łuczak, Piotr Pyrdoł (84. Jakub Kostyrka) - Patryk Bryła (73. Łukasz Zagdański).

Żółte kartki: Kulawiak, Semeniuk, Tront - Wolski

Sędziował: Szymon Lizak (Poznań)

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@mazur (83.4. * .11) 02.04.2018 22:36

jeśli już, to kibiców bym nawet mniej winił za to, że poszli w wielki piątek na mecz, a prędzej bym się zapytał kto wyznaczył ten mecz akurat na ten dzień. inna rzecz, że Polska to kraj najbardziej fałszywego, afiszowego chrześcijaństwa tylko na pokaz.

~niestety (95.160. * .136) 30.03.2018 22:10

Wielki piątek, a oni na mecz poszli. Wiara w Polsce upada.