Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Marszolik: W poprzednich meczach nie graliśmy aż tak źle, żeby zasłużyć na porażkę [AUDIO]

Posłuchaj co po meczu Dąb Gaszowice - Unia Racibórz, powiedział trener drużyny gospodarzy - Zdzisław Marszolik.

Marszolik: W poprzednich meczach nie graliśmy aż tak źle, żeby zasłużyć na porażkę [AUDIO]

Bardzo ważne zwycięstwo, bo w poprzednich meczach nie graliśmy aż tak źle, żeby zasłużyć na porażkę. Chłopcy są dobrze przygotowani, dzisiaj to pokazali, że kondycyjnie i szybkościowo dobrze to wygląda. W ostatnich meczach wyglądało tak, że brakowało tej nagrody, tych trzech punktów i zwycięstwa. Myślę, że to da takiego kopa do dalszej pracy i pewności siebie tym chłopcom - Zdzisław Marszolik, trener Dębu Gaszowice.

Całość poniżej w pliku dźwiękowym:

Zdzisław Marszolik.mp4
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].