Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 18.40: 44 384,60 zł
O 17.20 było: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

Niewiadomska Polonia wygrała w Dębieńsku [ZDJĘCIA]

W rybnickiej B klasie wicelider tabeli Polonia Niewiadom wygrała z prowadzącym w rozgrywkach Dębem Dębieńsko.

Niewiadomska Polonia wygrała w Dębieńsku [ZDJĘCIA]

Zespół z Niewiadomia dosyć łatwo poradził sobie w hitowym pojedynku rybnickiej B klasy. Już w 18. minucie objął prowadzenie po golu Dominika Wardengi. Do przerwy utrzymał jednobramkowe prowadzenie. Dąb próbował wyrównać stan meczu, ale bezskutecznie. Za to kontrami kąsali przyjezdni, którzy w 67. minucie dzięki jednej z nich powiększyli prowadzenie na 2:0. Autorem trafienia był Robert Mika. W kolejnych minutach Polonia konsekwentnie pilnowała się w defensywie, żeby nie stracić przypadkowej bramki i wyprowadzała kolejne groźne ataki. Więcej goli jednak już nie padło, a zespół z Niewiadomia zupełnie zasłużenie dopisał trzy punkty w tabeli. Do Dębu traci już tylko trzy oczka. W kolejnym meczu Niewiadom podejmie Palowice, a Dębieńsko uda się do Mszany.

Dąb Dębieńsko - Polonia Niewiadom 0:2 (0:1)

Dominik Wardenga 18., Robert Mika 67.

Żółte kartki: Paweł Tomecki (Dębieńsko) - Radosław Kaczyński (Niewiadom)

Dąb: Janusz Szewczyk - Krzysztof Domżoł, Grzegorz Sieja, Adrian Kania, Kamil Ambrożkiewicz, Leszek Fiegler (88. Artur Winkler), Tomasz Smakowski, Paweł Tomecki, Paweł Dolaciński, Patryk Wójcik, Mateusz Organiściok (57. Paweł Bartoszek)

Polonia: Robert Dudek - Łukasz Wystyrk, Dariusz Walencinowicz, Mateusz Mika, Piotr Rosa (70. Marcin Adam), Jarosław Gawlas, Robert Mika, Jacek Kolorz (80. Jakub Pochwyt), Dominik Wardenga (80. Tomasz Karkoszka), Łukasz Kubica (87. Dawid Mika), Radosław Kaczyński.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].