Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niewiadomska Polonia wygrała w Dębieńsku [ZDJĘCIA]

W rybnickiej B klasie wicelider tabeli Polonia Niewiadom wygrała z prowadzącym w rozgrywkach Dębem Dębieńsko.

Niewiadomska Polonia wygrała w Dębieńsku [ZDJĘCIA]

Zespół z Niewiadomia dosyć łatwo poradził sobie w hitowym pojedynku rybnickiej B klasy. Już w 18. minucie objął prowadzenie po golu Dominika Wardengi. Do przerwy utrzymał jednobramkowe prowadzenie. Dąb próbował wyrównać stan meczu, ale bezskutecznie. Za to kontrami kąsali przyjezdni, którzy w 67. minucie dzięki jednej z nich powiększyli prowadzenie na 2:0. Autorem trafienia był Robert Mika. W kolejnych minutach Polonia konsekwentnie pilnowała się w defensywie, żeby nie stracić przypadkowej bramki i wyprowadzała kolejne groźne ataki. Więcej goli jednak już nie padło, a zespół z Niewiadomia zupełnie zasłużenie dopisał trzy punkty w tabeli. Do Dębu traci już tylko trzy oczka. W kolejnym meczu Niewiadom podejmie Palowice, a Dębieńsko uda się do Mszany.

Dąb Dębieńsko - Polonia Niewiadom 0:2 (0:1)

Dominik Wardenga 18., Robert Mika 67.

Żółte kartki: Paweł Tomecki (Dębieńsko) - Radosław Kaczyński (Niewiadom)

Dąb: Janusz Szewczyk - Krzysztof Domżoł, Grzegorz Sieja, Adrian Kania, Kamil Ambrożkiewicz, Leszek Fiegler (88. Artur Winkler), Tomasz Smakowski, Paweł Tomecki, Paweł Dolaciński, Patryk Wójcik, Mateusz Organiściok (57. Paweł Bartoszek)

Polonia: Robert Dudek - Łukasz Wystyrk, Dariusz Walencinowicz, Mateusz Mika, Piotr Rosa (70. Marcin Adam), Jarosław Gawlas, Robert Mika, Jacek Kolorz (80. Jakub Pochwyt), Dominik Wardenga (80. Tomasz Karkoszka), Łukasz Kubica (87. Dawid Mika), Radosław Kaczyński.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].