Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Do Daugavpils bez zmian

Rybniccy żużlowcy powalczą o drugie zwycięstwo w sezonie. 

Do Daugavpils bez zmian

Żużlowcy KS ROW Rybnik zainaugurowali sezon 2018 na swoim torze – meczem z Piłą. Ostatecznie rybniczanie okazali się lepsi i wygrali 57:33. W najbliższy weekend ROW pojedzie do Daugavpils, aby tam poszukać drugiego zwycięstwa.
Obie ekipy przedstawiły już składy awizowane na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę, 15 kwietnia o godz. 14.15. Rybniczanie na swój tor wrócą 22 kwietnia. Wtedy zmierzą się z Orłem Łódź.

AWIZOWANE SKŁADY
Lokomotiv Daugavpils:
9. Kasts Puodzuks
10. Jevgenijs Kostigovs
11. Vadim Tarasenko
12. Timo Lahti
13. Peter Ljung
14. Artjoms Trofimovs
15. brak zawodnika

KS ROW Rybnik
1. Artur Czaja
2. Andrij Karpov
3. Troy Batchelor
4. Mateusz Szczepaniak
5. Kacper Woryna
6. Lars Skupień
7. brak zawodnika

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].