Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rymer Rybnik i Silesia Lubomia odrobili zaległości [ZDJĘCIA]

W środę rozegrano zaległy mecz XVI kolejki grupy II katowickiej klasy okręgowej. Rymer Rybnik podejmował u siebie Silesię Lubomia.

Rymer Rybnik i Silesia Lubomia odrobili zaległości [ZDJĘCIA]

Rymer, który przed meczem znajdował się niżej niż Silesia Lubomia przystąpił do meczu bardziej zmotywowany, a to przyniosło bramkę strzeloną w 34. minucie przez Szymona Adama. Ekipa z Lubomi próbowała wyrównać, ale na przerwę to rybniczanie schodzili prowadząc jedną bramką. W drugiej części meczu gra była wyrównana do momentu, gdy na 2:0 podwyższył Marcin Moskal. Na 20 minut przed końcem Rymer prowadził 2:0. Rywali w doliczonym czasie dobił Artur Molęda ustalając wynik na 3:0. Dzięki wygranej zespół Michała Podolaka zbliżył się w tabeli do Silesii na jeden punkt. Obie drużyny plasują się w środku tabeli.

Rymer Rybnik - Silesia Lubomia 3:0 (2:0)

Szymon Adam 34., Marcin Moskal 71., Artur Molęda 90.+3.

Żółte kartki: Mateusz Marcol (Rymer) - Bartosz Jęczmionka, Jakub Kopel (obaj Silesia)

Sędziowali: Piotr Bielecki, Damian Moń, Bartosz Widera (KS Tychy)

Rymer Rybnik: Michał Łagoda - Roland Kachel, Krzysztof Piełka, Rafał Herda, Robert Sitko, Marcin Moskal (88. Tomasz Goczoł), Szymon Adam, Mateusz Myler (52. Remigiusz Ciepły), Dawid Szymała (25. Jakub Czarnecki), Dariusz Odon (90.+1. Artur Molęda), Mateusz Marcol. Trener: Michał Podolak.

LKS Silesia Lubomia: Robert Tlołka - Marcin Dzierżęga, Marcin Szumiczek, Szymon Zacharko, Kamil Biły, Wojciech Matuszek, Maciej Kocztorz, Jakub Kopel (72. Dominik Siedlaczek), Kamil Brzoska, Mateusz Kondziołka, Bartosz Jęczmionka. Trener: Mateusz Galikowski.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].