Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wygrana KS ROW Rybnik nad Orłem Łódź [ZDJĘCIA]

W niedzielne popołudnie KS ROW Rybnik podjął na swoim torze drużynę Orła Łódź.

Wygrana KS ROW Rybnik nad Orłem Łódź [ZDJĘCIA]

W słoneczne niedzielne popołudnie tłumy wiernych fanów zobaczyli świetne, trzymające w napięciu do ostatniego biegu widowisko. Dwie drużyny, które przed sezonem zapowiedziały walkę o awans do najlepszej ligi świata stworzyły mecz, w którym nie było mowy o nudzie. Do ostatniego biegu wynik zostawał otwarty i przegrana w stosunku 1:5 mogła dać drużynie gości meczowe zwycięstwo, tak się jednak nie stało i zawodnicy rybnickich rekinów pokonali podwójnie Orła, a to dało im zwycięstwo w całym spotkaniu 48:42. Do najjaśniejszych postaci gospodarzy należeli Troy Batchelor oraz Kacper Woryna, ze strony przyjezdnych z kolei to Hans Andersen oraz Norbert Kościuch. Rybnik po 3 kolejkach Nice 1 Ligi ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i jedną wyjazdową porażkę.

KS ROW Rybnik:

9. Craig Cook - 1,1,1,1 - 4

10. Andriej Karpov - w,0,3,1,0 - 4

11. Troy Batchelor - 2,3,3,3,2* - 13+1

12. Artur Czaja - 1,2,1,2,1 - 7+2

13. Kacper Woryna - 3,3,2,3,3 - 14

14. Robert Chmiel - 3,1,1 - 5

15. Lars Skupień - t,1,0 - 1

Orzeł Łódź:

1. Hans Andersen - 2*,1,3,2,2*,0 - 10+2

2. Rohan Tungate - 3,0,1,2 - 6

3. Josh Grajczonek - 0,2,0 - 2

4. Maksim Bogdanow - 3,0,2,w - 5

5. Norbert Kościuch - 2,3,2,3,3,1 - 14

6. Jakub Miśkowiak  - 2,2*,0,0 - 4+1

7. Mateusz Błażykowski - 1,0,0 - 1

Sedzia: Krzysztof Meyze 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].