Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ósme miejsce AZS Politechniki Śląskiej

W dwóch meczach o 7. miejsce w I lidze kobiet AZS Politechnika Śląska Gliwice przegrała z Jokerem Świecie.

Ósme miejsce AZS Politechniki Śląskiej

W sobotę w hali w Świeciu rozegrano bardzo zacięte spotkanie pomiędzy Jokerem, a AZS Politechniką Śląska. Pierwszego seta wygrały siatkarki Jokera, a w kolejnych dwóch lepsze były zawodniczki z Gliwic. Od czwartego seta świecianki poprawiły swoją grę i ostatecznie wygrały to spotkanie 3:2.

Joker Mekro Świecie – KŚ AZS PŚ Gliwice 3:2 (25:17, 23:25, 20:25, 25:20, 15:10)

AZS: Szczygieł, Kukulska, Tracz, Szapowal, Brzoska Sokolińska, Piątek, Kęsik, Tomczyk, Dyduła

Następnego dnia, w niedzielę kibice zgromadzeni w hali kolejny raz zobaczyli bardzo wyrównany mecz. Znowu w pierwszym secie lepsze okazały się zawodniczki ze Świecia, a w drugim gliwiczanki. Trzeci set wygrał Jokera w czwartym mimo dwóch meczboli Jokera dziewczyny z Gliwic zdałały wygrać. O 7 miejscu w lidze zadecydował tie-break przegrany przez siatkarki Politechniki Śląskiej 8:15.

Joker Świecie – AZS Politechniki Śl. Gliwice 3:2 (26:24, 17:25, 25:22, 26:28, 15:8)

AZS: Tomczyk, Sokolińska, Szapowal, Brzoska, Kukulska, Tracz – Piątek, Kęsik i Dyduła

Zawodniczki AZS Politechniki Śląskiej Gliwice zakończyły sezon 2017/18 na miejscu ósmym i utrzymały się w pierwszej lidze.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].