środa, 26 czerwca 2019

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

Porażka SWD w ostatnich minutach

23.04.2018 18:15 | 0 komentarzy | epi

W II lidze kobiet piłkarki SWD Wodzisław Śląski przegrały 3:2 z rezerwami Mitech Żywiec.

W meczu 15. kolejki II ligi kobiet SWD Wodzisław Śląski przegrał z Mitech II Żywiec 2:3. Piłkarki z Wodzisławia lepiej rozpoczęły to spotkanie i jako pierwsze zdobyły bramkę w 25. minucie. Tuż przed przerwą Żywiec odrobił straty. W drugiej połowie kolejny raz na prowadzenie wyszła drużyna z Wodzisławia, ale zawodniczki z Żywca cały czas goniły wynik i w 88. minucie wyrównały, a w doliczonym czasie gry zdobyły trzecią bramkę i wygrały mecz.

Po tym spotkaniu SWD Wodzisław Śląski zajmuje 7. miejsce w tabeli II ligi kobiet.

Mitech II Żywiec - SWD Wodzisław Śląski 3:2 (1:1)

Bramki: Biegun 45., 88., Zegan 90+2. - Jaskółka 25., Kelner 69.

SWD Wodzisław Śląski: Buchta - Marzec (72. Krakowczyk) Adamek Szymiczek Wołczyk - Grzonka, Gałuszka-Bielica, Mandrela, Jaszyk, Jaskółka - Kelner.