SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
ROW Rybnik pokonał Gwardię Koszalin i na dobre zadomowił się w środku tabeli. GKS Jastrzębie tym razem został zatrzymany przez Radomiaka Radom. Unia Turza Śląska wreszcie odniosła okazałe zwycięstwo nad Piastem Żmigród, który był dotąd rewelacją piłkarskiej wiosny. W niższych klasach rozgrywkowych padło bardzo dużo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.
B klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXI kolejki (28/29.04.2018)
- Zabełków – Gamów 7:2 (1:1)
- Pawłów – Czyżowice II 7:0 (2:0)
- Rzuchów – Adamowice 2:6 (2:2)
- Nieboczowy – Górki Śląskie 1:2 (0:1)
- Krzyżkowice – Kuźnia Raciborska 0:1 (0:1)
- Rogów II – Owsiszcze 0:2 (0:2)
- Jankowice – Markowice 0:3 (0:0)
- Ruda Kozielska – Ocice Racibórz 1:2 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 21 | 52 | 68:22 |
2. | Górki Śląskie | 21 | 47 | 57:30 |
3. | Markowice | 21 | 46 | 62:29 |
4. | Pawłów | 21 | 45 | 67:39 |
5. | Rogów II | 21 | 44 | 60:45 |
6. | Adamowice | 21 | 36 | 57:50 |
7. | Nieboczowy | 21 | 31 | 50:32 |
8. | Owsiszcze | 21 | 30 | 45:33 |
9. | Ocice Racibórz | 21 | 28 | 39:48 |
10. | Krzyżkowice | 21 | 25 | 36:37 |
11. | Ruda Kozielska | 20 | 22 | 39:44 |
12. | Zabełków | 21 | 20 | 33:45 |
13. | Gamów | 21 | 16 | 31:67 |
14. | Czyżowice II | 20 | 16 | 26:66 |
15. | Rzuchów | 21 | 12 | 34:88 |
16. | Jankowice | 21 | 10 | 32:61 |
Zapowiedź XXII kolejki (03.05.2018)
Kuźnia Raciborska – Nieboczowy (cz 11:00), Górki Śląskie – Rogów II (cz 17:00), Owsiszcze – Pawłów (cz 17:00), Czyżowice II – Jankowice (cz 17:00), Ocice Racibórz – Krzyżkowice (cz 17:00), Markowice – Zabełków (cz 17:00), Rzuchów – Gamów (cz 17:00), Adamowice – Ruda Kozielska (cz 17:00).
Zapowiedź XXIII kolejki (05/06.05.2018)
Zabełków – Czyżowice II (sb 16:00), Rogów II – Kuźnia Raciborska (sb 17:00), Nieboczowy – Ocice Racibórz (sb 17:00), Górki Śląskie – Owsiszcze (sb 17:00), Rzuchów – Markowice (sb 17:00), Krzyżkowice – Adamowice (sb 17:00), Jankowice – Pawłów (nd 15:00), Ruda Kozielska – Gamów (nd 15:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XXII kolejki (28/29.04.2018)
- Szeroka – Godów 6:0 (2:0)
- Mszana – Rowień 1:2 (0:1)
- Czuchów – Krostoszowice 2:1 (0:0)
- Jastrzębie-Bzie – Grabownia-Golejów 1:3 (0:1)
- Stanowice – Palowice 2:4 (0:2)
- Polaris Żory – Dębieńsko 1:1 (0:1)
- Forteca Świerklany II – Jankowice 0:2 (0:1)
- Niewiadom – Rogoźna 9:0 (9:0) mecz zakończony w 25 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Niewiadom | 22 | 52 | 73:30 |
2. | Dębieńsko | 22 | 50 | 86:36 |
3. | Czuchów | 22 | 47 | 87:44 |
4. | Rowień | 22 | 43 | 57:34 |
5. | Palowice | 22 | 39 | 59:35 |
6. | Szeroka | 22 | 39 | 70:60 |
7. | Grabownia-Golejów | 22 | 38 | 73:43 |
8. | Mszana | 22 | 37 | 52:53 |
9. | Godów | 22 | 31 | 40:40 |
10. | Krostoszowice | 22 | 27 | 61:48 |
11. | Jankowice | 22 | 26 | 44:40 |
12. | Stanowice | 22 | 24 | 44:78 |
13. | Forteca Świerklany II | 22 | 16 | 43:60 |
14. | Jastrzębie-Bzie | 22 | 15 | 38:73 |
15. | Polaris Żory | 22 | 15 | 31:82 |
16. | Rogoźna | 22 | 3 | 13:115 |
Zapowiedź XXIII kolejki (03.05.2018)
Szeroka – Czuchów (cz 16:30), Godów – Forteca Świerklany II (cz 16:30), Jankowice – Niewiadom (cz 16:30), Rowień – Stanowice (cz 16:30), Palowice – Polaris Żory (cz 16:30), Jastrzębie-Bzie – Dębieńsko (cz 16:30), Rogoźna – Mszana (cz 16:30), Grabownia-Golejów – Krostoszowice (cz 16:30).
Zapowiedź XXIV kolejki (05/06.05.2018)
Niewiadom – Godów (sb 17:00), Jastrzębie-Bzie – Palowice (sb 17:00), Mszana – Jankowice (sb 17:00), Czuchów – Grabownia-Golejów (sb 17:00), Krostoszowice – Dębieńsko (sb 17:00), Forteca Świerklany II – Szeroka (sb 17:00), Stanowice – Rogoźna (nd 17:00), Polaris Żory – Rowień (nd 17:00).
C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIII kolejki (28/29.04.2018)
- Pstrążna – Płonia Racibórz 7:1 (2:0)
- Olza – Dzimierz 3:1 (1:1)
- Gorzyce II – Bełsznica 5:1 (2:0)
- Babice – Czernica II* 3:0 (wo)
- Pszów II* – Zawada II 0:3 (wo)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełsznica | 13 | 33 | 52:21 |
2. | Gorzyce II | 13 | 32 | 52:23 |
3. | Pstrążna | 13 | 26 | 44:20 |
4. | Olza | 13 | 21 | 24:21 |
5. | Babice | 13 | 17 | 29:32 |
6. | Płonia Racibórz | 13 | 17 | 32:38 |
7. | Dzimierz | 13 | 16 | 26:27 |
8. | Zawada II | 13 | 7 | 19:49 |
9. | Czernica II* | 13 | 8 | 23:42 |
10. | Pszów II* | 13 | 5 | 13:47 |
*Drużyny wycofane przed rundą wiosenną.
Zapowiedź XIV kolejki (05/06.05.2018)
Bełsznica – Pstrążna (sb 17:00), Dzimierz – Gorzyce II (sb 17:00), Zawada II – Babice (nd 16:00), Olza – pauza, Płonia Racibórz – pauza.
C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIII kolejki (28/29.04.2018)
- Bojanów – Siedliska 1:4 (1:2)
- Pietraszyn – Bolesław 2:3 (1:2)
- Grzegorzowice – Wojnowice 5:1 (1:1)
- Owsiszcze II – Tworków II 1:3 (0:1)
- Rudnik* – Cyprzanów 0:3 (wo)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bolesław | 13 | 36 | 38:13 |
2. | Grzegorzowice | 13 | 33 | 80:9 |
3. | Cyprzanów | 13 | 30 | 54:13 |
4. | Wojnowice | 13 | 30 | 52:21 |
5. | Tworków II | 13 | 19 | 21:33 |
6. | Siedliska | 13 | 12 | 21:45 |
7. | Owsiszcze II | 13 | 11 | 15:41 |
8. | Pietraszyn | 13 | 8 | 23:56 |
9. | Bojanów | 13 | 1 | 12:66 |
10. | Rudnik* | 13 | 11 | 24:43 |
*Drużyna wycofana przed rundą wiosenną.
Zapowiedź XIV kolejki (05/06.05.2018)
Siedliska – Owsiszcze II (sb 15:00), Tworków II – Pietraszyn (sb 17:00), Wojnowice – Cyprzanów (nd 16:00), Bolesław – Grzegorzowice (nd 16:00), Bojanów – pauza.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XV kolejki (28/29.04.2018)
- Kamień II – Szczerbice 0:1 (0:0)
- Kleszczów – Chwałęcice 4:0 (1:0)
- Połomia II – Skrbeńsko 2:0 (0:0)
- Zwonowice – Kokoszyce 1:2 (1:0)
- Rój – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Szczerbice | 13 | 36 | 57:17 |
2. | Połomia II | 13 | 27 | 57:25 |
3. | Zwonowice | 13 | 25 | 51:23 |
4. | Kokoszyce | 11 | 25 | 38:12 |
5. | Skrbeńsko | 13 | 17 | 34:34 |
6. | Kleszczów | 13 | 10 | 27:43 |
7. | Rój | 11 | 10 | 22:43 |
8. | Chwałęcice | 12 | 10 | 18:60 |
9. | Kamień II | 13 | 8 | 18:50 |
10. | Leszczyny* | 12 | 13 | 28:43 |
*Drużyna wycofana przed rundą wiosenną.
Zapowiedź XVI kolejki (03.05.2018)
Szczerbice – Połomia II (cz 16:30), Kokoszyce – Rój (cz 16:30), Skrbeńsko – Zwonowice (cz 16:30), Chwałęcice – Kamień II (cz 16:30), Kleszczów – pauza.
Zapowiedź XVII kolejki (05/06.05.2018)
Skrbeńsko – Kokoszyce (sb 17:00), Połomia II – Chwałęcice (nd 17:00), Zwonowice – Szczerbice (nd 17:00), Rój – pauza, Kamień II – pauza, Kleszczów – pauza.
Puchar Polski (Śl. ZPN)
Wyniki meczów I rundy (25.04.2018)
- Rachowice – Dąb Gaszowice 0:2 (0:0)
- Warta Kamieńskie Młyny – Unia Książenice 3:0 (1:0)
Zapowiedź meczu ćwierćfinałowego (16.05.2018)
Radziechowy-Wieprz – Dąb Gaszowice (śr 17:30).