Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wzmocnienia z ekstraklasy nie pomogły rezerwom. Piast Gliwice na dnie [ZDJĘCIA]

Bez zwycięstwa na wiosnę pozostają rezerwy Piasta Gliwice w grupie 1, IV ligi śląskiej.

Wzmocnienia z ekstraklasy nie pomogły rezerwom. Piast Gliwice na dnie [ZDJĘCIA]
Adam Mójta

W niedzielnym meczu z RKS Grodziec, mimo że w składzie Piasta znaleźli się zawodnicy, którzy łapali dużo minut w ekstraklasie, to gliwiczanie przegrali 0:2. W składzie rezerw znaleźli się m.in. Mateusz Mak, Adam Mójta, Aleksander Jagiełło czy Dario Rugasevic. Do przerwy w Gliwicach kibice nie zobaczyli goli. Te padły w drugiej części meczu. Najpierw RKS Grodziec objął prowadzenie po strzale Bartosza Nawrockiego. Później do wyrównania chcieli doprowadzić do gospodarze i mieli ku temu sporo okazji. Gola jednak nie zdobyli, a tego wpakował Bartosz Garcarczyk i Grodziec wygrał 2:0. Piast zajmuje ostatnie miejsce w IV lidze.

Piast Gliwice II - RKS Grodziec 0:2 (0:0)

Bartosz Nawrocki 53., Bartosz Garcarczyk 86.

Żółte kartki: Tomasz Okraszewski, Mateusz Mak (Piast II) - Igor Wilk (Grodziec)

Sędziowali: Mirosław Górecki, Zbigniew Szymanek, Grzegorz Szymanek (KS Katowice)

GKS Piast Gliwice II: Karol Dybowski - Dominik Budzik, Bartosz Pańtak, Adam Mójta (83. Wojciech Kostelecki), Tomasz Okraszewski (65. Filip Maziarz), Bartosz Sulima (65. Jakub Borowski), Mateusz Mak, Aleksander Jagiełło, Łukasz Krakowczyk, Denis Gojko, Dario Rugasevic. Trener: Dawid Cholewa, II trener: Bartosz Kowal.

RKS Grodziec: Aleksander Heber - Rafał Otwinowski, Alexander Mrozek, Paweł Domański, Igor Wilk, Rafał Stanisławski (30. Bartosz Garcarczyk), Adam Baran, Grzegorz Koch, Tomasz Pryszcz, Damian Waśniewski, Bartosz Nowacki. Trener: Krzysztof Kiełb.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].