Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS 1962 Jastrzębie stracił punkty

Słaba pierwsza połowa spotkania zadecydowała o przegranej piłkarzy Jastrzębia w Katowicach. 

GKS 1962 Jastrzębie stracił punkty

Pierwsza połowa spotkania była jedną z najsłabszych w wykonaniu gości w tym sezonie. Zawodnicy GKS-u grali słabo i nie stwarzali zagrożenia pod bramką Rozwoju. Piłkarze z Katowic skutecznie wykorzystali słabszą formę lidera rozgrywek i już po 30 minutach prowadzili 2:0. Wynik utrzymał się do przerwy, a strzelcem bramek był Adam Żak.

W drugiej połowie inicjatywę przejęli goście, którzy w 57 minucie strzelili bramkę kontaktową. GKS cały czas prowadził grę i bramka wyrównująca wisiała w powietrzu. Punktem przełomowym spotkania była 75 minuta i kontra Rozwoju zakończona bramką. Od tego momentu piłkarze z Katowic kontrolowali mecz i ostatecznie zdobyli trzy punkty.

GKS 1962 Jastrzębie pozostał liderem II ligi.

Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)

Bramki:

Adam Żak 16, 26, Kacper Tabiś 75 - Wojciech Caniboł 57

Skład GKS-u:

Grzegorz Drazik - Oskar Mazurkiewicz, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Dominik Kulawiak, Bartosz Semeniuk (79. Tomasz Dzida), Damian Tront, Krzysztof Gancarczyk (32. Wojciech Caniboł), Dawid Weis (46. Dominik Szczęch), Kamil Jadach (79. Damian Zajączkowki), Daniel Szczepan


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].