Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

8 goli Pachucego

W 25 kolejce rybnickiej klasy A LKS Płomień Ochojec rozgromił LKS Borowik Szczejkowice 12:0

8 goli Pachucego

Pierwsza połowa w Ochojcu nie zapowiadała tak wysokiej klęski gości, Płomień po trafieniach  Arystydesa Pachucego i Roberta Peterki prowadził 2:0. Jak się później okazało ten pierwszy urządził sobie w drugiej połowie prawdziwe strzelanie, zanim to jednak nastąpiło do siatki Gruszki trafili jeszcze Dawid Szlosarek, Kacper Matuszewski i Jacek Szlosarek. Przy stanie 5:0 goście nie marzyli już o niczym innym tylko o ostatnim gwizdku sędziego, a wspomniany Arystydes Pachucy urządził sobie prawdziwe strzelanie, co chwilę pakując piłkę w siatce gości. Trafił kolejno w minutach 51. 61. 80. 82. 87. 90 i 90+2, kończąc mecz z ośmioma trafieniami na koncie.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].