Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zdzisław Marszolik zwolniony

Porażka z Unią Racibórz to już dziewiąta na wiosnę w wykonaniu piłkarzy z Gaszowic. Zarząd GKS Dąb podjął decyzję o zwolnieniu trenera Zdzisława Marszolika.

Zdzisław Marszolik zwolniony

- Po dotkliwej porażce z Unią Racibórz zarząd GKSu Dębu Gaszowice podjął decyzję o zastąpieniu trenera Zdzisława Marszolika, trenerem Dariuszem Widawskim. Trener Marszolik w połowie kwietnia poinformował prezesa klubu, iż podjął decyzję o prowadzeniu drużyny GKSu Dębu Gaszowice tylko do końca obecnych rozgrywek. Następcą trenera Marszolika miał być od nowego sezonu trener Widawski. Obecna sytuacja w tabeli i dotkliwie przegrane derby, zmusiły jednak zarząd GKSu Dębu Gaszowice do przyspieszenia powyższej zmiany i nadania nowego impulsu drużynie. Bardzo trudnego wyzwania podjął się trener Dariusz Widawski. Mamy nadzieję, iż nowy trener utrzyma IV ligę w Gaszowicach. Trenerowi Zdzisławowi Marszolik dziękujemy za 3 lata ciężkiej pracy w naszym klubie, historyczny awans do IV ligi oraz zdobycie trzy razy z rzędu Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Raciborz. Nowemu trenerowi Dariuszowi Widawskiemu, życzymy samych zwycięstw w barwach GKSu Dębu Gaszowice - czytamy na stronie GKS Dąb na portalu społecznościowym.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].