Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 29/31.05.2018
W ostatnich dniach bardzo ciekawego piłkarsko miesiąca odbędzie się 68 kolejnych spotkań ligowych. Na tym etapie rozgrywek każdy zespół chce zgarnąć komplet punktów i spokojnie oczekiwać końca bieżącego sezonu. Zapraszamy do lektury.
III liga – grupa 3 (PZPN)
Zapowiedź XXXI kolejki (30/31.05.2018)
- Stal Brzeg – Falubaz Zielona Góra (śr 18:00)
- Skra Częstochowa – Stilon Gorzów (śr 18:00)
- Górnik Zabrze II – Ruch Zdzieszowice (cz 13:00)
- Polonia Głubczyce – Unia Turza Śląska (cz 15:00)
- Lechia Dzierżoniów – Pniówek Pawłowice (cz 15:00)
- Stal Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław (cz 15:00)
- Miedź Legnica II – Zagłębie Lubin II (cz 15:00)
- Rekord Bielsko-Biała – Piast Żmigród (cz 15:00)
- Polkowice – Gwarek Tarnowskie Góry (cz 17:00)
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Zapowiedź XXVIII kolejki (30.05.2018)
- Dąb Gaszowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski (śr 18:00)
- Beskid Skoczów – Unia Racibórz (śr 18:00)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Decor Bełk (śr 18:00)
- Goczałkowice – Lędziny (śr 18:00)
- Kuźnia Ustroń – Wilki Wilcza (śr 18:00)
- Czaniec – Drzewiarz Jasienica (śr 18:00)
- Spójnia Landek – Tyski Sport II (śr 18:00)
- Bytomski Sport – Radziechowy-Wieprz (śr 18:00)
Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)
Zapowiedź XXVIII kolejki (30.05.2018)
- Unia Książenice – Drama Zbrosławice (śr 18:00)
- Naprzód Rydułtowy – Przyszłość Ciochowice (śr 18:00)
- Raszczyce – Zaborze (śr 18:00)
- Tęcza Wielowieś – Nędza (śr 18:00)
- Rachowice – Silesia Lubomia (śr 18:00)
- Slavia Ruda Śląska – Rymer Rybnik (śr 18:00)
- Orzeł Mokre – ROW Rybnik II (śr 18:00)
- Łabędy – Jedność Przyszowice (śr 18:00)
Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)
Zapowiedź XXVIII kolejki (30/31.05.2018)
- Krzanowice – Granica Ruptawa (śr 18:00)
- Krzyżanowice – Naprzód Syrynia (śr 18:00)
- Naprzód Zawada – Zameczek Czernica (śr 18:00)
- Płomień Połomia – Polonia Marklowice (śr 18:00)
- Gwiazda Skrzyszów – Przyszłość Rogów (śr 18:00)
- Odra Wodzisław Śląski – Rafako Racibórz (śr 18:00)
- Radziejów-Popielów – Forteca Świerklany (śr 18:00)
- Naprzód Borucin – Naprzód Czyżowice (cz 17:30)
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXVIII kolejki (31.05.2018)
- Lyski – Pszów (cz 17:00)
- Buków – Brzezie (cz 17:00)
- Tworków – Kobyla (cz 17:00)
- Gorzyce – Nowa Wieś (cz 17:00)
- Kornowac – Gaszowice II (cz 17:00)
- Rudy – Pietrowice Wielkie (cz 17:00)
- Turza Śląska II – Studzienna (cz 17:00)
- Chałupki – Zawada Książęca (cz 17:00)
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź zaległego meczu XVII kolejki (31.05.2018)
- Gołkowice – Jejkowice (cz 17:00)
B klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXVII kolejki (31.05.2018)
- Rzuchów – Zabełków (cz 14:00)
- Rogów II – Markowice (cz 14:00)
- Krzyżkowice – Pawłów (cz 14:00)
- Górki Śląskie – Gamów (cz 14:00)
- Nieboczowy – Czyżowice II (cz 14:00)
- Ocice Racibórz – Owsiszcze (cz 14:00)
- Ruda Kozielska – Jankowice (cz 14:00)
- Kuźnia Raciborska – Adamowice (cz 14:00)
C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź zaległego meczu XVI kolejki (31.05.2018)
- Zawada II – Gorzyce II (cz 16:00)