Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wygrana Połomi. Kłótnia z sędzią o dziecko

KS Płomień Połomia wygrał mecz z KS Polonią Marklowice. Emocji nie brakowało nawet na ławce rezerwowych.

Wygrana Połomi. Kłótnia z sędzią o dziecko

Pierwsza połowa przyniosła gospodarzom gola już w 2. minucie spotkania. Bramkę strzelił Łukasz Herok. Druga połowa meczu to wielkie emocje nie tylko na murawie, ale także na ławce rezerwowych. Mecz został przerwany na kilka chwil po tym, jak na ławce rezerwowych wybuchła awantura o... siedzące tam dziecko, którego nie było w protokole. Piłkarze Płomienia zdołali jednak pomimo nerwów strzelić Marklowicom jeszcze dwie bramki. Pierwsza, w 80. minucie została zdobyta dzięki Danielowi Wawrziczkowi, druga w 85. minucie strzelona została przez Łukasza Heroka.

Zdenerwowanie sędziego dało się odczuć na długo po zakończeniu meczu. Po blisko 30 minutach do pokoju sędziowskiego poproszeni zostali kierownicy obu drużyn, z którymi dyskutowano na temat zajścia na ławce rezerwowych. Dziennikarze z trudem doprosili się o protokoły sędziowskie.

KS Płomień Połomia - KS Polonia Marklowice 3:0 (1:0)

Bramki: Łukasz Herok 2., Daniel Wawrziczek 80., Łukasz Matuszek 85.

KS Płomień Połomia: Łukasz Tecław, Dawid Łyżwa, Łukasz Kusztal, Karol Szypuła (Marcin Piechaczek), Łukasz Matuszek (Przemysław Swoboda), Łukasz Herok (Grzegorz Świenty), Daniel Lubszczyk, Adam Ucher, Paweł Szczeciński, Patryk Szopa (Daniel Wawrziczek), Konrad Cieślak

Rezerwowi: Michał Sitko, Daniel Wawrziczek, Marcin Piechaczek, Grzegorz Świenty, Przemysław Swoboda, Michał Szymura

KS Polonia Marklowice: Marcin Antończyk, Bartłomiej Krakowczyk, Dawid Zimoń, Maciej Sachs, Jarosław Pietrzak, Karol Wita, Damian Kukliński, Jarosław Celary (Seidel Grzegorz), Paweł Miczek, Mariusz Pietrzak (Gwoździk Michał), Paweł Hojka

Rezerwowi: Marcin Przeliorz, Grzegorz Seidel, Adam Polak, Michał Gwoździk

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].