Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb Gaszowice wygrał w Tychach i jest bardzo bliski utrzymania się w IV lidze

W sobotę w godzinach poranno-południowych rozegrano mecz XXIX kolejki IV ligi pomiędzy rezerwami pierwszoligowego GKS Tychy, a Dębem Gaszowice.

Dąb Gaszowice wygrał w Tychach i jest bardzo bliski utrzymania się w IV lidze

GKS Tychy II znajdujący się w środku tabeli i bedący pewnym utrzymania podejmował wciąż walczący o utrzymanie Dąb Gaszowice. Zespół Dariusza Widawskiego wygrał 2:0 strzelając oba gole przed przerwą. Dąb ma na koncie 35 punktów, a to powinno dać już utrzymanie w lidze.

Wiele zależy od Unii Turza Śląska, która w III lidze gra o utrzymanie. W tym momencie znajduje się na miejscu spadkowym, a to oznacza, że z IV ligi spadną 3 ostatnie drużyny, a 4 od końca rozegra baraż z rywalem z grupy 1 IV ligi. Swoje mecze dziś i jutro rozegrają jeszcze sąsiedzi Dębu w tabeli, którzy mają zgromadzone 32 punkty - Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Kuźnią Ustroń (tyle samo punktów), swój mecz z Drzewiarzem Jasienica rozegra także Spójnia Landek. W XXIX kolejce spotkań zagrają także Unia Racibórz i Beskid Skoczów, którzy są w najgorszej sytuacji i mają odpowiednio 28 i 27 punktów (14. i 15. miejsce).

GKS Tychy II - GKS Dąb Gaszowice 0:2 (0:2)

Gole: Mariusz Kraśniewski 6., 20.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicw (188.137. * .235) 02.06.2018 22:05

Brawo