Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jednak ATH! Inżbud Rybnik wyprzedzony

Załoga ATH Bielsko-Biała wygrała czwarte regaty Śląskiej Ligi Regatowej i wygrała klasyfikację generalną.

Jednak ATH! Inżbud Rybnik wyprzedzony
Fot. Gwidon Libera

Zawody były bardzo wyrównane i losy zwycięstwa w klasyfikacji generalnej Śląskiej Ligi Regatowej miały wyjaśnić się w szóstym - ostatnim - wyścigu. Lider Inżbud Rybnik został w nim ukarany za błąd na starcie, co spowodowało spadek na czwarte miejsce. Co prawda udało się jeszcze awansować na trzecią pozycję, ale nic to nie dało - zawody wygrała ATH i to bielszczanie triumfowali w całych rozgrywkach.

- Bardzo się cieszymy z sukcesu, to dla nas nagroda za 2 lata pracy nad zespołem, zgraniem i umiejętnościami. Dziękujemy konkurentom i organizatorom za super rywalizację i świetne regaty, teraz nie pozostaje nam nic innego jak bronić Pucharu na jesiennej edycji! - podsumował Paweł Fałat, sternik ATH.

Regaty odbyły się w niedzielę na przystani Hotelu Stodoły nad Zalewem Rybnickim. W zawodach wystartowało sześć załóg.

Klasyfikacja Generalna Śląskiej Ligi Regatowej, Wiosna 2018

1. ATH – 30 pkt

2. Inżbud - 27 pkt

3. Aspekt - 24 pkt

4. Ecol - 12 pkt

5. SYC K4D - 9 pkt

6. Wasko - 9 pkt

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].