Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Obóz sportowy Płomienia Kobyla w Milówce

Był to pierwszy taki obóz sportowy drużyn młodzieżowych Płomienia Kobyla.

Obóz sportowy Płomienia Kobyla w Milówce

Obóz odbył się od 1 do 4 lipca w Milówce dzięki wsparciu rodziców i sponsorów. Zgrupowanie rozpoczęło się od przejścia z Kubalonki do Istebnej, a miejscem docelowym była Izba Pamięci Jerzego Kukuczki. Tam wdowa po słynnym alpiniście ciekawie i z wielkim zaangażowaniem opowiadała o wszystkich jego wyprawach. Ekipa z Kobyli była pod wielkim wrażeniem tych opowiadań. Następnie dzieci z Płomienia dotarły na miejsce, gdzie rozpoczął się obóz sportowy.

Kilkudniowy obóz składał się z treningów na boiskach trawiastych. Podczas zgrupowania drużyny młodzieżowe Płomienia Kobyla rozegrały dwa mecze kontrolne z drużynami z Trzebini oraz Zaborowa. Dodatkową atrakcją dla dzieci była wycieczka na basen do Żywca. Podczas trwania obozu dzieciom towarzyszył uśmiech oraz wiele gier i zabaw. Dzieci spędziły także czas przy ognisku w radosnym gronie.

- Młodym piłkarzom oraz ich opiekunom bardzo się podobało i żal było im odjeżdzać. Z pewnością w przyszłości będziemy organizować kolejne obozy sportowe dla młodych adeptów piłki nożnej - mówią w klubie.

W obozie uczestniczyły dzieci roczników: 2006-2011. Jednocześnie Płomień Kobyla zaprasza wszystkie chętne dzieci z ww roczników na bezpłatne treningi do klubu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].