Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Postawili na młodzież - zdobyli pieniądze

Śląski Związek Piłki Nożnej ogłosił, kto otrzyma nagrodę finansową za promowanie zawodników młodzieżowych w rozgrywkach Haiz IV ligi i ZINA klasie okręgowej.

Postawili na młodzież - zdobyli pieniądze

Celem akcji jest nagrodzenie klubów, które promują zawodników młodzieżowych – wychowanków lub zawodników, którzy są szkoleni w klubie nieprzerwanie od początku sezonu 2015/2016.

Zawodnikami młodzieżowymi są zawodnicy, którzy w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie danego sezonu rozgrywkowego, ukończyli 20. rok życia oraz zawodnicy młodsi. W sezonie 2017/2018 za młodzieżowca może być uważany zawodnik urodzony w 1998 roku lub później. Za zawodnika młodzieżowca uważa się wyłącznie zawodnika posiadającego obywatelstwo polskie oraz jest wychowankiem klubu lub gra w klubie co najmniej 2 lata.

Klasyfikacja powstała w oparciu o liczbę minut młodzieżowców na boisku. IV-ligowy ranking zdominowały zespoły rezerw, które zajęły całe podium. W klasach okręgowych dwie pierwsze lokaty również zajęły drugie drużyny klubów z wyższych lig, a na trzecim miejscu znalazł się LKS Naprzód Czyżowice.

HAIZ IV LIGA

13028 – TS Podbeskidzie II S.A. - 5000 zł

10277 – Tyski Sport II S.A. - 4000 zł

9976 – GKS Piast II S.A. Gliwice - 3000 zł

ZINA KLASA OKRĘGOWA

22800 – Zagłębie II S.A. Sosnowiec - 4500 zł

15583 – KS ROW II 1964 Rybnik - 3000 zł

13799 – LKS Naprzód Czyżowice - 2500 zł

10985 – GKS Grunwald Ruda Śląska - 2000 zł

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ojgen (31.174. * .124) 10.07.2018 14:54
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Naprzód Borucin ?

~lewandowski (194.140. * .124) 10.07.2018 11:38
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Brawo Naprzód