Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Półkolonie w Boguszowicach czyli wycieczki, pływanie, gry i zabawy

Od 13 do 24 sierpnia na hali i pływalni „Akwarium” w Boguszowicach trwać będą półkolonie, w których mogą wziąć udział rybniczanie w wieku od 7 do 12 lat.

Półkolonie w Boguszowicach czyli wycieczki, pływanie, gry i zabawy

Atrakcji na pewno nie zabraknie. W programie przewidzieliśmy m.in. dwie wycieczki, gry i zabawy w grupach, a także wyjazdy na kąpieliska „Ruda" i „Chwałowice" oraz do kina – informują organizatorzy z rybnickiego MOSiR.

Dzieci uczestniczące w półkoloniach będzie trzeba przywieźć na halę w Boguszowicach i zabrać po zajęciach, trwających od godz. 9:00 do 14:00. Zapisy ruszają 16 lipca i potrwają do końca miesiąca. Warto jednak się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczone (30 dzieci) i zapisy mogą zakończyć się wcześniej. Koszt to 150 zł za dziecko (drugie 50 % taniej). Wszystkich formalności można dokonać na pływalni krytej Akwarium w Boguszowicach. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dziećmi będzie się zajmował wykwalifikowany personel. Gwarantujemy super atmosferę i zabawę – dodają na zakończenie organizatorzy. 

Półkolonie w Boguszowicach 

Miejsce: hala widowiskowo-sportowa i pływalnia "Akwarium" w Boguszowicach 

Termin: 13.08 – 24.08 (z wyłączeniem 15.08)

Czas trwania zajęć: 9.00 - 14.00

Koszt: 150,00 zł za dziecko, drugie dziecko 50% taniej

Zapisy oraz opłaty: pływalnia "Akwarium" w Boguszowicach od 16 do 31 lipca

Liczba miejsc: 30 (decyduje kolejność zgłoszeń)

Atrakcje: 

  • wycieczki: „Muzeum Chleba" w Radzionkowie, „Zagroda żubrów" w Pszczynie,
  • gry i zabawy sportowe,
  • wyjazdy na kąpielisko „Ruda" i „Chwałowice",
  • wyjście do kina,
  • drugie śniadanie

Organizator: MOSiR Rybnik


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].