Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Sprowadzenie trenera Wieczorka nie było takie trudne"

- Odra jest bardzo bliska jego sercu. Chce nam pomóc pójść w bardziej profesjonalnym kierunku, dlatego zdecydował się z nami pracować - mówi Sebastian Paulus, dyrektor sportowy wodzisławskiego klubu, o podpisaniu umowy z trenerem Ryszardem Wieczorkiem.

"Sprowadzenie trenera Wieczorka nie było takie trudne"
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Już podczas majowej konferencji prasowej nowy dyrektor sportowy Odry Wodzisław poinformował, że celem klubu na najbliższe dwa lata jest awans do III ligi. Do wykonania tego zadania zespół ma poprowadzić trener Ryszard Wieczorek. Wydawać by się mogło, że sprowadzenie takiego szkoleniowca do klasy okręgowej mogło być niezwykle trudne. Okazuje się jednak, że wcale tak nie było.

- Kiedy trener usłyszał o możliwości współpracy z Odrą Wodzisław, łyknął haczyk i sam chciał dołączyć do tego projektu. To nie było takie trudne, wręcz bardzo proste. Odra jest bardzo bliska jego sercu. Chce nam pomóc pójść w bardziej profesjonalnym kierunku, dlatego zdecydował się z nami pracować - przyznaje Sebastian Paulus.

Trener to jednak nie wszystko - muszą być też ludzie do grania. Kontrakty podpisali już Mariusz Zganiacz, Piotr Szymiczek i Jarosław Wieczorek. W zespole nie brakuje testowanych zawodników, których przyszłość powinniśmy wkrótce poznać.

- W tej chwili jest jeszcze wielu testowanych, dlatego nie możemy jeszcze ich przedstawić jako zawodników Odry. Trzech piłkarzy już podpisało kontrakty, zostało kilku z poprzedniego sezonu. Kadrę dopełnimy przede wszystkim młodymi graczami - wyjaśnia dyrektor sportowy.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~aassdd (91.232. * .62) 16.07.2018 09:04

https://demotywatory.pl/1587562/Ryszard-Wieczorek

~kibicQ5 (78.1. * .138) 14.07.2018 22:30
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Ciekawe która Odra, Centrum czy APN za parę lat bedzie gdzieś wyżej grała. Czym wiecej podmiotow w Wodzisławu tym molm zdaniem mniejsza na to szansa. Ale zobaczmy, czas pokaże.

anonimus 14.07.2018 14:34
oceniono 4 razy
0
Zgłoś

Ale nowiny się rozpisały o Odrze,ostatnio były tylko informacje jak przegrali w lidze,a teraz nawet relacja ze sparingu,cóż za zmiana .