Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młodzi adepci Odry Centrum będą trenowali na poprawionej murawie

Przez tydzień trwały prace związane z poprawą nawierzchni oraz prace remontowe na obiekcie przy ulicy Chrobrego w Radlinie II, gdzie odbywają się zajęcia prowadzone przez trenerów najmłodszych grup MKP Odra Centrum.

Młodzi adepci Odry Centrum będą trenowali na poprawionej murawie
Odra Centrum

- Prace potrwają jeszcze tydzień. Z pewnością będzie zdecydowanie ładniej i przyjemniej. Najmłodsi adepci Odry Centrum z pewnością będą zadowoleni. Najwięcej pracy jest z renowacją płyty, która już jest prawie jak przy Bogumińskiej 8. Jeszcze tylko kilka zabiegów związanych z wymianą trawnika i można wchodzić na zajęcia treningowe. Nowe gabloty czekają na kolejne zdobywane puchary, które przyozdobią odrestaurowaną świetlicę - czytamy na stronie Odry Centrum.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~croatia (94.254. * .222) 15.07.2018 17:13
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

A to boisko należy do Młodzieżowego Klubu Sportowego CENTRUM czy do wodzisławskiego mosiru? Granica dawno się widocznie zatarła i tak Romany i Adamy Mokre w godzinach pracy mogą ogarniać sobie swój klub - ciekawe czy sami potrafią jeszcze określić swoje obowiązki w podległej miastu komórce :)