Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jest terminarz okręgówki. Z kim zaczną nasi?

Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej podał terminarz 1. kolejki II grupy ZINA klasy okręgowej, w której występują drużyny z naszego regionu.

Jest terminarz okręgówki. Z kim zaczną nasi?

Już na początku czekają nad derby, w których Unia Książenice zmierzy się z MKS-em Czerwionka. GKS Pierwszy Chwałowice zagra z rezerwami ROW-u 1964 Rybnik. Na prośbę GKS-u zamieniono gospodarza tego meczu. Powód? Zły stan boiska.

Premierowa seria gier rozegrana zostanie 11 sierpnia, a druga 15 - w dzień wolny od pracy. Dzięki temu runda jesienna zakończy się tydzień wcześniej niż pierwotnie planowano, czyli 11 listopada.

1. kolejka II grupy ZINA klasy okręgowej

  • Unia Książenice - MKS Czerwionka
  • Orzeł Mokre - Piast II Gliwice
  • Zameczek Czernica - Czarni Pyskowice
  • Naprzód Rydułtowy - Jedność 32 Przyszowice
  • Naprzód Lipiny - Sośnica Gliwice
  • Tęcza Wielowieś - Przyszłość Ciochowice
  • ROW 1964 II Rybnik - GKS Pierwszy Chwałowice
  • KS 94 Rachowice - Rymer Rybnik
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].