Piątek, 22 listopada 2019

imieniny: Cecylii, Marka, Maura

RSS

Zobacz kiedy i z kim zagra Włókniarz Kietrz oraz Victoria Cisek [TERMINARZ]

20.07.2018 11:18 | 0 komentarzy | dud

Opolski Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz w II grupie klasy okręgowej. Włókniarz Kietrz swój pierwszy mecz rozegra z drużyną LZS Racławiczki, a Victoria Cisek z LZS Przywory. 

Zobacz kiedy i z kim zagra Włókniarz Kietrz oraz Victoria Cisek [TERMINARZ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - RUNDA JESIENNA, SEZON 2018/19:

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Naprzód Jemielnica - LZS Walce
Naprzód Ujazd Niezdrowice - LZS Bodzanów
LZS Przywory - Victoria Cisek
KS Twardawa - UKS Karnków
LZS Stary Ujazd - Racławia Racławice Śląskie
LZS Racławiczki - GLKS Kietrz
GKS Głuchołazy - Orzeł Źlinice
Sparta Paczków - LZS Piotrówka

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

LZS Walce - LZS Piotrówka
Orzeł Źlinice - Sparta Paczków
GLKS Kietrz - GKS Głuchołazy
Racławia Racławice Śląskie - LZS Racławiczki
UKS Karnków - LZS Stary Ujazd
Victoria Cisek - KS Twardawa
LZS Bodzanów - LZS Przywory
Naprzód Jemielnica - Naprzód Ujazd Niezdrowice

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Naprzód Ujazd Niezdrowice - LZS Walce
LZS Przywory - Naprzód Jemielnica
KS Twardawa - LZS Bodzanów
LZS Stary Ujazd - Victoria Cisek
LZS Racławiczki - UKS Karnków
GKS Głuchołazy - Racławia Racławice Śląskie
Sparta Paczków - GLKS Kietrz
LZS Piotrówka - Orzeł Źlinice

Kolejka 4 - 1-2 września

LZS Walce - Orzeł Źlinice
GLKS Kietrz - LZS Piotrówka
Racławia Racławice Śląskie - Sparta Paczków
UKS Karnków - GKS Głuchołazy
Victoria Cisek - LZS Racławiczki
LZS Bodzanów - LZS Stary Ujazd
Naprzód Jemielnica - KS Twardawa
Naprzód Ujazd Niezdrowice - LZS Przywory

Kolejka 5 - 8-9 września

LZS Przywory - LZS Walce
KS Twardawa - Naprzód Ujazd Niezdrowice
LZS Stary Ujazd - Naprzód Jemielnica
LZS Racławiczki - LZS Bodzanów
GKS Głuchołazy - Victoria Cisek
Sparta Paczków - UKS Karnków
LZS Piotrówka - Racławia Racławice Śląskie
Orzeł Źlinice - GLKS Kietrz

Kolejka 6 - 15-16 września

LZS Walce - GLKS Kietrz
Racławia Racławice Śląskie - Orzeł Źlinice
UKS Karnków - LZS Piotrówka
Victoria Cisek - Sparta Paczków
LZS Bodzanów - GKS Głuchołazy
Naprzód Jemielnica - LZS Racławiczki
Naprzód Ujazd Niezdrowice - LZS Stary Ujazd
LZS Przywory - KS Twardawa

Kolejka 7 - 22-23 września

KS Twardawa - LZS Walce
LZS Stary Ujazd - LZS Przywory
LZS Racławiczki - Naprzód Ujazd Niezdrowice
GKS Głuchołazy - Naprzód Jemielnica
Sparta Paczków - LZS Bodzanów
LZS Piotrówka - Victoria Cisek
Orzeł Źlinice - UKS Karnków
GLKS Kietrz - Racławia Racławice Śląskie

Kolejka 8 - 29-30 września

LZS Walce - Racławia Racławice Śląskie
UKS Karnków - GLKS Kietrz
Victoria Cisek - Orzeł Źlinice
LZS Bodzanów - LZS Piotrówka
Naprzód Jemielnica - Sparta Paczków
Naprzód Ujazd Niezdrowice - GKS Głuchołazy
LZS Przywory - LZS Racławiczki
KS Twardawa - LZS Stary Ujazd

Kolejka 9 - 6-7 października

LZS Stary Ujazd - LZS Walce
LZS Racławiczki - KS Twardawa
GKS Głuchołazy - LZS Przywory
Sparta Paczków - Naprzód Ujazd Niezdrowice
LZS Piotrówka - Naprzód Jemielnica
Orzeł Źlinice - LZS Bodzanów
GLKS Kietrz - Victoria Cisek
Racławia Racławice Śląskie - UKS Karnków

Kolejka 10 - 13-14 października

LZS Walce - UKS Karnków
Victoria Cisek - Racławia Racławice Śląskie
LZS Bodzanów - GLKS Kietrz
Naprzód Jemielnica - Orzeł Źlinice
Naprzód Ujazd Niezdrowice - LZS Piotrówka
LZS Przywory - Sparta Paczków
KS Twardawa - GKS Głuchołazy
LZS Stary Ujazd - LZS Racławiczki

Kolejka 11 - 20-21 października

LZS Racławiczki - LZS Walce
GKS Głuchołazy - LZS Stary Ujazd
Sparta Paczków - KS Twardawa
LZS Piotrówka - LZS Przywory
Orzeł Źlinice - Naprzód Ujazd Niezdrowice
GLKS Kietrz - Naprzód Jemielnica
Racławia Racławice Śląskie - LZS Bodzanów
UKS Karnków - Victoria Cisek

Kolejka 12 - 27-28 października

LZS Walce - Victoria Cisek
LZS Bodzanów - UKS Karnków
Naprzód Jemielnica - Racławia Racławice Śląskie
Naprzód Ujazd Niezdrowice - GLKS Kietrz
LZS Przywory - Orzeł Źlinice
KS Twardawa - LZS Piotrówka
LZS Stary Ujazd - Sparta Paczków
LZS Racławiczki - GKS Głuchołazy

Kolejka 13 - 3-4 listopada

GKS Głuchołazy - LZS Walce
Sparta Paczków - LZS Racławiczki
LZS Piotrówka - LZS Stary Ujazd
Orzeł Źlinice - KS Twardawa
GLKS Kietrz - LZS Przywory
Racławia Racławice Śląskie - Naprzód Ujazd Niezdrowice
UKS Karnków - Naprzód Jemielnica
Victoria Cisek - LZS Bodzanów

Kolejka 14 - 10-11 listopada

LZS Walce - LZS Bodzanów
Naprzód Jemielnica - Victoria Cisek
Naprzód Ujazd Niezdrowice - UKS Karnków
LZS Przywory - Racławia Racławice Śląskie
KS Twardawa - GLKS Kietrz
LZS Stary Ujazd - Orzeł Źlinice
LZS Racławiczki - LZS Piotrówka
GKS Głuchołazy - Sparta Paczków

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Sparta Paczków - LZS Walce
LZS Piotrówka - GKS Głuchołazy
Orzeł Źlinice - LZS Racławiczki
GLKS Kietrz - LZS Stary Ujazd
Racławia Racławice Śląskie - KS Twardawa
UKS Karnków - LZS Przywory
Victoria Cisek - Naprzód Ujazd Niezdrowice
LZS Bodzanów - Naprzód Jemielnica

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl