Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb Gaszowice wysoko wygrał w sparingu z Unią Racibórz [ZDJĘCIA]

Czwartoligowcy, którzy w minionym sezonie do samego końca walczyli o utrzymanie w lidze zmierzyli się przed nowym sezonem w grze kontrolnej. Lepszy był zespół Dariusza Widawskiego, który wygrał 5:1.

Dąb Gaszowice wysoko wygrał w sparingu z Unią Racibórz [ZDJĘCIA]

Wysokim zwycięstwem GKSu Dąb Gaszowice zakończył się sobotni mecz kontrolny na boisku w Piecach. Zespół z Gaszowic testował m.in. Ukraińców. Zabrakło z różnych przyczyn kilku piłkarzy Dębu, którzy pojawią się w kolejnych sparingach. Unia Racibórz podobnie jak zespół Dariusza Widawskiego również testowała zawodników, którzy mogą być przydatni jesienią.

GKS Dąb Gaszowice - KS Unia Racibórz 5:1 (1:0)

Bramki dla Gaszowic: testowany IV, testowany V - 2 bramki, Szymura - 2 bramki - testowany

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicw (94.254. * .85) 22.07.2018 11:05

No niby tak 11, ale równie dobrze mogło być 14, w ostatnich sekundach o te 3 pozycje skoczyli w tym delikatnie mówiąc "dziwnym meczu"

kozz 22.07.2018 10:54

Gaszowice 9. Unia 11. Nie przesadzajmy z tą różnicą ;) A to kto w jakim stylu? Kto to będzie pamiętał po latach.

~kibicw (93.138. * .9) 21.07.2018 23:58

Trochę różnica jednak była, Gaszowice skończyły w połowie tabeli, Racibórz do ostatnich sekund był zagrożony i "cudem" lub jak kto woli "oszustwem" się utrzymał.