Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Debiut reprezentanta, Japończyk o krok od umowy

MKS Odra Centrum przegrała w sparingu z Gwarkiem Ornontowice. Powoli wyjaśnia się sytuacja Japończyka Satoru, który jest blisko podpisania umowy z klubem.

Debiut reprezentanta, Japończyk o krok od umowy
Fot. Odra Centrum Facebook

W meczu zagrało ośmiu wychowanków klubu. Po raz pierwszy w drużynie seniorów zagrał Łukasz Gajda, reprezentant Polski do lat 15. Sparing zakończył się zwycięstwem Gwarka 2:1, a jedyną bramkę dla wodzisławian zdobył Marcin Oślizlok. Sparing nie stał na wysokim poziomie, głównie przez warunki - wysoka temperatura - w jakich był rozgrywany.

Coraz bliżej związania się z klubem jest Japończyk Satoru. Sobotni sparing oglądał jego rodak i były piłkarz Górnika Zabrze - Kimitoshi Nogawa, który był pierwszym zawodnikiem z "Kraju Kwitnącej Wiśni" w Polsce.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~światsięzbliżył (188.137. * .235) 29.07.2018 21:25

Jeden klub z Wodzisławia budowany na niemieckich fundamentach, a drugi na japońskich. Zobaczymy co z tego wyniknie.

~błędnytytuł (89.66. * .20) 29.07.2018 11:28
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

@autor - błąd w tytule "MKP" to nie "MKS"

anonimus 29.07.2018 11:19

Raczej potomek Hirohito.

~kim (83.4. * .173) 29.07.2018 11:14

Podobno syn Nogawy Kimitoshi.

~Oldkibic (83.22. * .200) 29.07.2018 11:02

Ten Satoru to zapewne wychowanek szkółki piłkarskiej mks centrum