Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ruszyły zapisy na Rodzinny Rajd Rowerowy

Sposób na aktywne i sympatyczne spędzenie niedzieli.

Ruszyły zapisy na Rodzinny Rajd Rowerowy

Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz strażacka NSZZ "Solidarność" zapraszają do zgłaszania się do kolejnej edycji rodzinnych zmagań rowerowych. Tegoroczna edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego odbędzie się 19 sierpnia (start o godzinie 12.00 z ul. Nowej w Raciborzu).

- Zapisów można dokonywać telefonicznie 32/415-37-17 oraz poprzez email: imprezy@osirraciborz.pl wpisując w temacie: "Rodzinny Rajd Rowerowy". W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska uczestników, daty urodzenia oraz tel. kontaktowy do kapitana drużyny - informuje Tomasz Bieliński z OSiR w Raciborzu.

Rodzinny Rajd Rowerowy jest jednym z elementów Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego, którzy polegli walcząc z wielkim pożarem lasu w Kuźni Raciborskiej (1992 r.).

Pobierz XX_Rodzinny_Rajd_Rowerowy_-_regulamin_2018.doc (format doc, rozmiar ~35.24 k)

Pobierz Karta_zgłoszenia_XX_Rajd 2018.doc (format doc, rozmiar ~33.16 k)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].