Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Za nami VI Grand Prix o Puchar Starosty Wodzisławskiego

Za nami VI Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w siatkówce plażówce z okazji jubileuszu 20-lecia Powiatu Wodzisławskiego. Tym razem zawodnicy rywalizowali w turnieju open.

Za nami VI Grand Prix o Puchar Starosty Wodzisławskiego
Powiat Wodzisławski

We wcześniejszych turniejach rywalizowały ze sobą dzieci do lat 12, dzieci do lat 15 oraz młodzież do lat 19.  Kolejne zawody to pojedynki par rodzinnych i mieszanych. Łącznie w rozgrywkach zmierzyło się ponad 50 par.

Tym razem na boiskach zlokalizowanych przy Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 w Radlinie, przyszło ze sobą rywalizować sześciu zespołom. Były to pary Paweł Dzido i Dawid Szafranek, Kacper Walawski i Piotr Dzierżęga, Szymon Łaciok i Dominik Komorek, Mateusz Kojzer i Mateusz Domagała, Adam Lewandowski i Łukasz Wawrzyńczyk oraz Andrzej Ferdyan i Adrian Gardyan.

Najlepszą parę na turnieju stworzyli Ferdyan i Gardyan, zajmując pierwszą lokatę. Drugie miejsce zajęli siatkarze Dzido i Szafranek, a na najniższym stopniu podium uplasowała się para Łacok-Komorek.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].