Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bogdanka odpadła z Pucharu Polski. Mecz otworzył gol kuriozum

Piłkarze Startu Bogdanowice przegrali w meczu Pucharu Polski z czwartoligowym LZS-em Starowice. 

Bogdanka odpadła z Pucharu Polski. Mecz otworzył gol kuriozum

Mecz rozpoczął się od walki w środkowej części boiska. Obie ekipy grały bardzo ambitnie i zawodnicy nie odstawiali nóg. Wynik spotkania otworzył kuriozalny gol. Jeden z zawodników gości znajdował się blisko połowy boiska i próbował podać piłkę do swojego stopera. Zrobił to tak nieumiejętnie, że z połowy przelobował swojego bramkarza. Po tej bramce LZS Starowice przejął zdecydowanie inicjatywę ale do przerwy wynik się nie zmienił.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, a z biegiem czasu goście wyglądali coraz lepiej. Do wyrównania doprowadzili pięknym strzałem z 20 metrów. Piłkarze Startu w ostatnich 25 minutach znacząco odstawali fizycznie od gości i stracili jeszcze pięć bramek, a strzelili tylko jedną. Start Bogdanowice odpadł z rozgrywek Pucharu Polski. 

Start Bogdanowice - LZS Starowice 2:6 (1:0)


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].