Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Carbo miało pod Górkę [ZDJĘCIA]

W Gliwicach rozegrano mecz 2. kolejki zabrzańskiej A klasy. Miejscowe Carbo podejmowało odbudowującą się po przerwie Concordię Knurów.

Carbo miało pod Górkę [ZDJĘCIA]

Już pierwsza kolejka pokazała, że między Carbo i Concordią jest spora różnica. Carbo przegrało w Sierakowicach ze Startem 6:1, a Concordia wysoko 7:1 pokonała Społem Zabrze. W środę Carbo i Concordia spotkały się na boisku przy Lekarskiej w Gliwicach. Przewagę knurowian było widać od początku. Szybko została ona udokumentowana golem, a nawet golami Grzegorza Górki. W 11. minucie zawodnik wpisał się na listę po raz pierwszy, drugi raz w 25., a trzeci w 44., tym samym kompletując klasycznego hat-tricka i dając prowadzenie Concordii do przerwy 3:0. Po przerwie przyjezdni strzelali kolejne bramki. W 47. minucie na listę strzelców wpisał się Dariusz Jasiński, osiem minut później ponownie Górka. Na 6:0 podwyższył Grzegorz Suchanek, a wynik na 7:0 ustalił Mateusz Malinowski. Concordia lideruje w tabeli z sześcioma punktami i już czternastoma strzelonymi bramkami. W najbliższy weekend Carbo rozegra derby z Łabędami, a Concordia podejmie Burzę z Mikołowa.

KS Carbo Gliwice - MKS Concordia Knurów 0:7 (0:3)

Grzegorz Górka 11., 25., 44., 55., Dariusz Jasiński 47., Grzegorz Suchanek 70., Mateusz Malinowski 83.

Żółte kartki: Wojciech Olejniczak, Jakub Stryjek (KS Carbo) - Mateusz Wende (MKS Concordia)

Carbo: Dawid Ziarnik - Michał Kuźnik (72. Robert Wittman), Remigiusz Wydrzyński (66. Maciej Solczak), Adam Palczak (46. Maik Sołtysik), Wojciech Olejniczak (85. Tomasz Treffon), Paweł Wolski, Jakub Stryjek (46. Daniel Chęciński), Grzegorz Nowak (46. Sławomir Ciaś), Szymon Maksym, Marek Chojnacki, Kewin Buczek (60. Bartłomiej Drobionka). Trener: Dawid Jóźwiak.

Concordia: Damian Misiak - Dawid Piórkowski (46. Grzegorz Krusiński), Dariusz Jasiński (60. Wojciech Sonek), Mateusz Kwoska, Marek Gola (46. Mateusz Wende), Michał Kopczyński (60. Mateusz Malinowski), Marcin Bociek, Grzegorz Górka (60. Grzegorz Suchanek), Marek Kocur (46. Mateusz Gola), Adrian Kominiak, Dawid Wiercioch. Trener: Zbigniew Matuszek.

Wyniki i tabela A klasy

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].