Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Górki Śląskie rozbiły Grzegorzowice [ZDJĘCIA]

W minionym sezonie zawodnicy z Górek Śląskich już otwierali szampany z okazji awansu do A klasy. Ostatecznie trafili do barażu z Chałupkami, który ostatecznie przegrali i zostali w raciborskiej B klasie. W tym sezonie są głównym faworytem do awansu, co udowodnili swoim drugim zwycięstwem. Po wyjazdowej wygranej z Rozwojem Bełsznica 4:1, odprawili u siebie LKS Grzegorzowice 8:1.

Górki Śląskie rozbiły Grzegorzowice [ZDJĘCIA]
fot. Wojciech Marszołek

Strzelanie na stadionie przy ulicy Ofiar Oświęcimskich już w 2. minucie rozpoczął Marcin Andrzejczak. Siedem minut później było już 2:0 po golu Mateusza Jureczki. Po 23. minutach było już 3:0, a gola zdobył Jakub Pytel. W 30. minucie na listę strzelców wpisał się ponownie Jureczko. Bramkę dla gości przed przerwą zdobył Rafał Drożdż, a zdążył odpowiedzieć minutę później Rafał Radecki. Do przerwy gospodarze prowadzili aż 5:1. Po przerwie to zespół z Górek nadal strzelał. Najpierw w 62. minucie gola zdobył Marcin Jureczko, a kwadrans później na listę strzelców wpisał się Krzysztof Merkel. Wynik na 8:1 w 78. minucie ustalił Andrzejczak, który otworzył strzelanie w meczu. Zespół prowadzony przez trenera Michała Brachmańskiego jest samodzielnym liderem po dwóch kolejkach. W najbliższej kolejce jadą do Rogowa, aby zmierzyć się z rezerwami Przyszłości (15. miejsce). Grzegorzowice u siebie zmierzą się z Ocicami.

LKS Górki Śląskie - LKS Grzegorzowice 8:1 (5:1)

Andrzejczak 2., 78., Mat. Jureczko 9., 30. Pytel 23., Radecki 45., Mar. Jureczko 62., Merkel 75. - Drożdż 44.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~bobu (188.137. * .123) 16.08.2018 21:33

nie ma drużyny, która nie traci punktów z potencjalnie słabszymi drużynami. Tym bardziej w B klasach.

~jojony (87.101. * .111) 16.08.2018 21:23

To dopiero początek sezonu, nie zapeszajmy ;) Jeżeli nie będzie głupio straconych punktów z przeciętnymi drużynami serie B jak w zeszłym sezonie - to awans do klasy A jest w zasięgu.

~bobu (188.137. * .123) 16.08.2018 21:15

Górki i główny faworyt do awansu? Nie sądzę. Choć ich atutem jest równa drużyna. Rezerwowi w niczym nie ustępują zawodnikom z pierwszego składu.