Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Świetna skuteczność LKS-u Górki Śląskie [ZDJĘCIA]

W meczu 3. kolejki raciborskiej B klasy LKS Górki Śląskie wygrał z rezerwami Przyszłości Rogów. 

Świetna skuteczność LKS-u Górki Śląskie [ZDJĘCIA]
fot. Wojciech Marszołek

Piłkarze LKS-u imponują skutecznością na początku sezonu 2018/2019. W dotychczas rozegranych trzech spotkaniach strzelili już 15 goli, tracąc dwa. Wynik ten daje im fotel lidera.

W meczu z rezerwami Przyszłości Rogów, już w 8. minucie gry goście wyszli na prowadzenie. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego był Krzysztof Rek. Na drugą bramkę trzeba było czekać do 63. minuty kiedy to zawodnik Przyszłości skierował piłkę do własnej bramki. Wynik na 3:0 dla LKS-u ustalił w 83. minucie Mateusz Jureczko. 

Przyszłość II Rogów – LKS Górki Śląskie 0:3 (0:1)

Bramki:

Rek, samobójcza, Jureczko

Skład Przyszłości II:

Glenc A. – Boczula, Bugla (45′ Pucka), Loga, Stwiertnia, Sitek, Konopek, Kuczera (70′ Glenc R.), Wala (30′ Kołek), Polak (70′ Pietrasz M.), Rymer (’56 Glenc T.)

Skład LKS-u Górki Śląskie:

Mazurek – Suchy, Rek, Bytomski, Kuś, Radecki, Pytel (53′ Merkel), Bęben (45′ Cyran), Andrzeyczak, Jureczko Marcin (85′ Zamęcki), Jureczko Mateusz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~sąsiadka_ (188.137. * .123) 20.08.2018 21:23

Rogów miał przewagę w pierwszej połowie. W drugiej nic nie grali.

~Ajotambył (87.101. * .111) 20.08.2018 20:55

Etam.... nie przesadzajmy. Powiem tak: Rogów zdecydowanie lepszy w środku pola i nic więcej, w sytuacjach bramkowych zdecydowana przewaga Górek. Nie mniej jednak, wynik nie odzwierciedla gry na boisku ale to wynik idzie w świat. Powodzenia dla drużyny z Rogowa bo gra dobrą piłkę...

~sąsiadka_ (188.137. * .123) 20.08.2018 17:39

Skuteczność? :D Autor był na meczu? Gdyby którakolwiek z drużyn była skuteczna, wynik oscylowałby w granicach 4:8. Zwłaszcza goście marnowali setki czyściutkie. Ale sama gra na bardzo słabym poziomie.